Home Australian Open Petkovičová vynechá Australian Open

Petkovičová vynechá Australian Open

by Michal Pokrivka

KOLÍN NAD RÝNOM – Nemecká tenistka Andrea Petkovičová nebude štartovať na úvodnom grandslamovom turnaji roka Australian Open (20. januára – 2. februára).

Rodáčka z Bosny a Hercegoviny sa nepredstaví v Melbourne pre zranenie kolena. „Mám pre vás dobré i zlé správy. Dobrá je, že môžem znova trénovať. S tímom sme sa však rozhodli, že je priskoro cestovať do Austrálie a hrať na Australian Open. Moje svalstvo je ochabnuté a ešte nejaký čas potrvá, kým zosilnie. Mojím cieľom je vo februári fedcupový zápas alebo turnaje v Dubaji a Dauhe,“ odkázala Petkovičová fanúšikom pred troma dňami prostredníctvom Instagramu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

update on my left knee and a passionate crush (not crash), love to all 💕

Príspevok, ktorý zdieľa Andrea Petkovic (@andreapetkovici),

Skúsená 32-ročná Nemka je melbournskou štvrťfinalistkou z edície 2011. Na jeseň rovnakého roka sa stala svetovou deviatkou, čo je jej maximum. Momentálne je až 76. ženou sveta a popri tenise sa venuje aj moderovaniu na nemeckej televíznej stanici ZDF.

Podobné články

Pridajte komentár

1 comment

Australian Open prišlo o veľké mená - neprídu dvaja grandslamoví víťazi 11 januára, 2020 - 12:31 pm

[…] Open vynechajú aj mená ako Andrea Petkovičová, Kei Nišikori, Lucas Pouille, Mónica Puigová, Viktoria Azarenková a neistý je aj štart […]

Reply

Leave a Comment

five × 5 =