Carla Suárezová Navarrová, Olga Garcíová
Olga Garcíová a Carla Suárezová Navarrová (Foto: lnstagram - Carla Suárezová Navarrová)

FOTO Po vyhratom boji s rakovinou dvojnásobná radosť španielskej bojovníčky: Začíname nové dobrodružstvo

LOGROŇES – Bývalá svetová šestka Carla Suárezová Navarrová po turbulentnom období žiari neskutočným šťastím.


Posledné dva roky sú pre sympatickú španielsku bojovníčku skutočne turbulentné. Najskôr vyhrala boj so zákernou rakovinou a dokázala sa vrátiť na tenisové kurty, potom dala prednosť rodinnému životu, zavesila raketu na klinec a teraz sa stala dvojnásobnou mamičkou, keď s priateľkou futbalistkou Olgou Garcíovou oznámili svetu radostnú zvesť o narodení dvojčiat.

Noa a Ona konečne s nami!

“Ahojte všetci! Noa a Ona sú konečne s nami, narodili sa 2.6.2023! Sme veľmi šťastní, že sme 4-členná rodina. Carla, budem ti naveky vďačná za to, že si mi dala ten najkrajší darček k narodeninám, aký som mohla dostať a že si naozajstná bojovníčka a statočná. Ďakujem vám všetkým za správy prijaté počas prvého dňa, postupne sa vám ozvem,” napísala rozradostená Garcíová po narodení dvojčiatok.

“Chceli by sme sa poďakovať aj pôrodníckemu a novorodeneckému tímu nemocnice San Pedro a klinike Alxen za starostlivosť o princezné počas tehotenstva a pôrodu. Začali sme nové dobrodružstvo plné šťastia a lásky,” dodala k roztomilým fotkám malých princezien.Medzi gratulantmi aj Cibulková

Gratulácie zo sveta pochopiteľne zaplavili sociálne siete obidvoch mamičiek. Ku gratulantom sa pridala aj bývalá slovenská jednotka Dominika Cibulková, ruská tenistka Dinara Safinová, futbalový brankár David de Gea, olympijská bedmintonová víťazka Carolina Marínová, ale napríklad aj parížsky Roland Garros, ktorý aktuálne prebieha.

34-ročná Španielka ukončila tenisovú kariéru pred dvoma rokmi, teda približne pol roka po tom, čo porazila zákerný Hodgkinov lymfóm. Vo svojej kariére získala dva singlové tituly v Dohe a Oeiras, v singlovom rebríčku bola najvyššie na šiestom mieste.Zdroj: ts, Instagram – Carla Suárezová Navarrová

About Majo Malinovský

Check Also

Petra Kvitová

VIDEO Viac ako trojhodinový boj: Česká bojovníčka Kvitová v Pekingu predĺžila parádnu sériu a čaká ju ruská súperka

PEKING – Česká tenistka Petra Kvitová na prestížnom podujatí s dotáciou takmer štyri milióny dolárov …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

fourteen + 10 =