Home Najdôležitejšie Federer by podľa neho mal robiť niečo iné: Otec Djokoviča schytal kritiku od olympijského zlatého medailistu

Federer by podľa neho mal robiť niečo iné: Otec Djokoviča schytal kritiku od olympijského zlatého medailistu

by Majo Malinovský
Roger Federer

ŽENEVA – Otec Novaka Djokoviča Srdjan sa pred nedávnom tvrdo obul do Rogera Federera. Srb na adresu švajčiarskeho maestra hodil množstvo kritiky a uviedol, že hrá len preto, lebo sa bojí, že Novak a Rafa prekonajú jeho rekord a že by už radšej mal robiť niečo iné.


Tieto nenávistné komentáre na adresu švajčiarskeho tenisového džentlmena poriadne rozhodili aj bývalého olympijského zlatého medailistu Marca Rosseta, ktorý sa pochopiteľne postavil za svojho krajana.Marc Rosset (Foto: ITF/Fresh Focus-Andy Müller

Novak by to mal otcovi poriadne vytmaviť

49-ročný rodák zo Ženevy v nedávnom rozhovore pre Bluewin okrem iného uviedol: “Zo všeobecného hľadiska zostáva Novak Djokovič záhadou. Ak vezmeme chronológiu posledných dní, už došlo k slovným útokom jeho otca na Rogera Federera, ktoré považujem za neprípustné. Aj keď milujete svojho syna viac ako čokoľvek iné, nemôžete takéto veci povedať. Keby to povedal môj otec, vrátil by som sa domov a poriadne mu to vytmavil! Nemôžete o niekom takto hovoriť.”

Kontroverzné vyhlásenia otca Novaka poriadne rozzúrili množstvo tenisových fanúšikov, ktorí jednoznačne stoja na strane švajčiarskeho maestra a Srdjanovi podobnú kritiku nikdy neodpustia, samotný Roger sa ale týmito komentármi nikdy nezaoberal.

Nebol to jeho jediný kontroverzný výstup

A nebol to jediný kontroverzný výstup Srdjana Djokoviča. Noleho otec vybuchol aj potom, čo sa na Adria Tour organizovanom jeho synom rozšírila nákaza koronavírusom a jeho syn Novak následne čelil obrovskej kritike. No jeho tatko opäť našiel iného vinníka – tentokrát si to zlízol Grigor Dimitrov, ktorý bol prvým s pozitívnym testom a podľa Novakovho otca práve Bulhar spôsobil veľké škody Chorvátsku aj Djokovičovcom, lebo koronavírus na podujatie doniesol on.Tvrdé slová kritiky, ktorá nebola podložená žiadnymi relevantnými faktami opäť u fanúšikov vyvolali vlnu pobúrenia a Djokovič tak vďaka otcovi výrazne stráca na popularite. Srdjan si totiž servítku pred ústa nedáva a okrem viacerých osobností, ktoré na to upozornili aj fanúšikovia veria, že v budúcnosti sa ďalším podobným kontroverzným vyhláseniam radšej vyhne.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

fourteen + three =