Fiona Ferrová
Fiona Ferrová (Foto: TASR/AP - Samuel Golay)

Ďalší veľký škandál vo svete tenisu: Francúzsku tenistku mal tri roky znásilňovať tréner

Francúzska tenistka Fiona Ferrová vzniesla vážne obvinenia voči bývalému trénerovi. Ten ju mal tri roky znásilňovať!


50-ročný tenisový tréner Pierre Bouteyere čelí obvineniu zo znásilnenia francúzskej tenistky Fiony Ferrovej v čase, keď mala len 15 rokov. Informujú o tom francúzske médiá.

Zdroje z prostredia justície prezradili, že Bouteyre sa mal nechutností dopúšťať v rokoch 2012 až 2015, pričom Ferrová mala v tom čase 15 až 18 rokov.

Ex-tréner francúzskej hviezdy Alizé Cornetovej čelí obžalobe v dvoch bodoch – znásilnenie maloletej osoby a sexuálne napadnutie osoby staršej ako 15 rokov.

Pierre Bouteyere bol v začiatkoch Ferrovej kariéry jej osobným trénerom a cestoval s ňou na turnaje. Jeho právnik tvrdí, že medzi nimi išlo o milenecký pomer a sex mali dobrovoľne.

Ferrová sa k horúcej téme vyjadrila na sociálnej sieti instagram, kde tvrdí, že sex s ex-trénerom nemala nikdy dobrovoľne, verí v spravodlivosť justičného systému a viac sa k tejto téme nebude vyjadrovať.

25-ročná Fiona Ferrová je 259. hráčkou aktuálneho poradia WTA. V minulosti ale bola v TOP 40, najvyššie na 39. pozícii. Naposledy sa predstavila v kvalifikácii US Open, no skončila hneď v prvom kole.About Jaroslav Šípkar

Check Also

Renáta Jamrichová

Slováci v akcii: Streda 1. februára

BRATISLAVA – Dnešný deň sa na súťažných kurtoch predstaví desiatka slovenských zástupcov. M15 Monastir (15 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

seven − one =