Foto: Peter Miklušičák

Beach tenisová komunita rastie, spoznali sme víťazov na Kuchajde

BRATISLAVA – Sobotňajší turnaj NAY Beach Tennis Tour 2017 sa najnovšie odohral na bratislavskej Kuchajde. Vďaka peknému počasiu, dobrej atmosfére a kvalitnému plážovému tenisu sa turnaj mimoriadne vydaril.

Hrala sa mužská a ženská kategória, po ktorých nasledovala aj kategória mix. Zápasy boli veľmi zaujímavé pre divákov, nakoľko boli vyrovnané a plné pekných výmen.

Víťazmi žien sa stali Fabrizia Trovatová/Silvia Kvetková. Víťazstvo v mužskej kategórii putovalo dvojici Filip Trifkovič/Michal Korman. V kategórii miešanej štvorhry zvíťazila dvojica Fabrizia Trovatová/ Michal Korman.

Okrem súťažných dvojíc mali príležitosť zahrať si aj záujemcovia, ktorí hrali plážový tenis po prvý raz. Beach tenisová komunita pomaly rastie a organizátori NAY Beach Tennis Tour sa tešia z čoraz väčšieho záujmu o turnaje a tréningy v Bratislave ako aj v Trnave.

Najbližšiu sobotu 12. augusta bude NAY Beach Tennis Tour pokračovať ďalším, v poradí už 7. turnajom, ktorý sa uskutoční na Magio Pláži v Petržalke. Viac informácií o turnajoch ako aj tréningoch nájdete na fb stránke Nay Beach Tennis Tour.

About Tomas Hmira

Absolvent univerzity v Moskve, učiteľ, tenisový milovník.

Check Also

tenisová raketa

Začnite s tenisom: Ako na to?

BRATISLAVA – Tenis je jedným zo športov, ktorým sa môžete venovať v každom veku. Ak …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

three × 2 =