Home Audio/video VIDEO Prázdne mozgy! Medvedev vybuchol aj počas finálového súboja s Nadalom

VIDEO Prázdne mozgy! Medvedev vybuchol aj počas finálového súboja s Nadalom

by Majo Malinovský
Daniil Medvedev

MELBOURNE – Ruská svetová dvojka Daniil Medvedev poriadne emotívne prežíval aj dramatické finále Australian Open proti Rafaelovi Nadalovi a už tradične sa nevyhol ani emocionálnemu výbuchu.


Po vyhratých dvoch úvodných setoch (6:2, 7:6(5)) zvládol španielsky matador kľúčové tretie dejstvo, keď v deviatej hre brejkol ruského súpera a následne v desiatej čistou hrou udržal vlastný servis a triumfom 6:4 sa vrátil do zápasu.

Úplný začiatok veľkolepého obratu zjavne rozhodil ruského finalistu, ktorý sa už viackrát v priebehu turnaja sťažoval na hlučné austrálske publikum, ktorého je evidentne nemá príliš v obľube. Viackrát sa dočkal bučania a v Melbourne si musel zvyknúť, že viac diváci fandia jeho súperom ako jemu.VIDEO Si hlúpy? Pozri sa na mňa, hovorím s tebou! Medvedev opäť zúril ako zmyslov zbavený

Prázdne mozgy

Po usadení sa na stoličku Medvedev po chvíli vzplanul a prišiel jeho ďalší emocionálny výbuch. “Prázdne mozgy! Ich životy musia byť veľmi zlé,” uviedol bez servítky na adresu austrálskeho publika v emotívnej diskusii s rozhodcom ruský tenista.Predtým už schytal pokutu

Ten už predtým za výbuch v semifinálovom s´úboji s Tsitsipasom a nadávky na adresu Campistola inkasoval pokutu 12 tisíc amerických dolárov. Rusovi sa nepáčil sústavný koučing otca gréckeho súpera, ktorý nie je na okruhu ATP povolený.

Medvedev spoznal trest za zúrivý výbuch v súboji s Tsitsipasom

Ako sa neskôr ukázalo, tretí set bol pre vývoj stretnutia zlomový, pretože Nadal sa nakopol a ďalšími dvomi vyhratými setmi potvrdil, že je stále jedným z najväčších bojovníkov na okruhu ATP.

Daniil Medvedev, Rafael Nadal
Daniil Medvedev a Rafael Nadal (Foto: TASR/AP – Andy Brownbill)

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

1 × three =