Alex Molčan
Alex Molčan (Foto: Instagram/fptenis)

VIDEO Molčan po semifinálovej deštrukcii súpera neskrýval radosť: Nedal som mu žiadnu šancu

LIBEREC – Slovenský tenista Alex Molčan postúpil na turnaji v Liberci už do finále. V dnešnom semifinále zdolal hladko Tunisana Maleka Jaziriho po setoch 6:1, 6:0.


Molčan po hladkom postupe do finále neskrýval nadšenie. „Od začiatku som hral veľmi dobre, rozhodil som ho kraťasmi a tiež mi fungoval servis a ritern. Súper mi pomohol ľahkými bodmi, ale to bolo spôsobené aj tým, že som mu vrátil ťažké lopty,“ priznal v úvode pozápasového rozhovoru.

„Som rád, že mal zápas rýchly priebeh, pretože budem potrebovať množstvo síl do finále. Prekvapilo ma to, ale hral som veľmi dobre a nedal som mu žiadnu šancu,“ pokračoval.

Molčan na turnaji doposiaľ bez straty setu

„Sily do finále sú rozhodne ušetrené a aj keby neboli, tak v boji o titul to vôbec neriešite, pretože ste v akomsi tranze a hráte naplno. Zajtra ma čaká náročný zápas a verím, že sa dobre pripravím a podám najlepší výkon.“ dodal Molčan.

V boji o titul Molčana čaká česko-slovenské derby proti Macháčovi, ktorý až prekvapivo hladko zdolal výborne hrajúceho Botica Van De Zandschulpa dvakrát 6:2.

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Anika Jašková

Slováci v akcii: Pondelok 5. februára

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii dvanástka slovenských zástupcov. M15 Sharm El Sheikh (15 000 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

1 × 2 =