Home Audio/video VIDEO Famózny Molčan zdemoloval 37-ročného Tunisana a v Liberci zabojuje o titul: Súperovi nadelil kanára

VIDEO Famózny Molčan zdemoloval 37-ročného Tunisana a v Liberci zabojuje o titul: Súperovi nadelil kanára

by Roderik Pastier
Alex Molčan, Svijany Open 2021

LIBEREC – Slovenský tenista Alex Molčan postúpil na turnaji v Liberci už do finále. V dnešnom semifinále zdolal hladko Tunisana Maleka Jaziriho po setoch 6:1, 6:0.


Molčan od úvodu zápasu jasne dominoval, keď získal prvých 5 gemov. Jaziri odvrátil hrozbu kanára prvým udržaným servisom v šiestej hre, ale slovenský tenista doviedol sadu do úspešného konca.

Druhý set s kanárom

Dominancia favorizovaného Molčana pokračovala aj v druhom dejstve, na servise hral takmer bez chýb a dostával sa k príležitostiam aj na riterne. Tunisan do konca zápasu neuhral už ani gem a 153. hráč sveta postúpil hladko do finále.

Jeho finálovým súperom bude víťaz česko-holandského semifinále medzi Tomášom Macháčom a Boticom Van de Zandschulpom.Zverenec trénera Ladislava Simona a kondičného Dávida Olasza zabojuje o svoj vôbec prvý singlový titul na okruhu ATP. Doteraz sa mu podarilo vyhrať iba vo štvorhre, keď víťaznú trofej získal spolu s Lukášom Kleinom na challengeri 100 v Cherbourgu.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

12 + six =