Home Audio/video VIDEO Kontaveitová skončila po prehre so Serenou na tlačovej konferencii v slzách, keď hovorila o najťažšej veci v zápase

VIDEO Kontaveitová skončila po prehre so Serenou na tlačovej konferencii v slzách, keď hovorila o najťažšej veci v zápase

by Jaroslav Šípkar
Anett Kontaveitová

NEW YORK – Anett Kontaveitová nestačila na legendárnu Američanku Serenu Williamsovú. Na pozápasovej tlačovej konferencii sa rozplakala, keď hovorila o najťažšej veci v zápase.


Svetová dvojka Anett Kontaveitová z Estónska nestačila v druhom kole grandslamového US Open na domácu legendu Američanku Serenu Williamsovú, ktorá avizovala, že po tomto turnaji skončí kariéru. Kontaveitová prehrala po trojsetovom boji.

Na pozápasovej tlačovej konferencii sa rozplakala, keď hovorila o najťažšej veci v zápase. „Nie je hanba prehrať so Serenou. Bolo ťažké zvyknúť si na publikum a to všetko. Myslím si, že to bola najťažšia vec v zápase. Bolo to ťažké, nikdy som nič podobné nezažila. Ale nemyslím si, že to bol osobný útok na mňa. Všetko bolo fér,” dodala Kontaveitová, ktorú premohol plač a následne predčasne odišla z tlačovej konferencie.

https://www.youtube.com/watch?v=f-6xphPhuew

Serena Williamsová nastúpi v 3. kole proti Austrálčanke Ajle Tomljanovičovej.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

nineteen − 4 =