Home Audio/video VIDEO Fognini má po diskvalifikácii jasno: Naozaj som jej nič nepovedal, priznáva

VIDEO Fognini má po diskvalifikácii jasno: Naozaj som jej nič nepovedal, priznáva

by Roderik Pastier
Fabio Fognini

BARCELONA – Tenisových fanúšikov včera zaskočila správa o diskvalifikácii talianskeho tenistu Fabia Fogniniho v zápase s domácim Zapatom Mirallesom, kedy mal Talian verbálne napadnúť čiarovú rozhodkyňu.


Fognini sa po zápase rozhodol uviesť veci na pravú mieru a o inkriminovanom momente sa vyjadril na tlačovej konferencii.

“Som naozaj veľmi smutný a nemilo prekvapený, čo sa mi v dnešnom dueli stalo. Všetci ma poznajú ako temperamentného tenistu, ktorý počas zápasov prejavuje emócie. Dnes som prehrával 0:6 a 0:3 a bol som naozaj prekvapený, ako som sa choval na kurte, nikomu som nič nehovoril a snažil som sa bojovať,” priznal na úvod včerajšej tlačovej konferencie 27. hráč sveta.“S diskvalifikáciou nemôžem súhlasiť, pretože nemôžete byť diskvalifikovaný za niečo, čo ste neurobili. Budem to riešiť s kompetentnými orgánmi,” pokračoval Fognini.

Fognini: Nesiem prívlastok zlého chlapca

“Ľudia, ktorí zápas videli, mi následne povedali, že naozaj nechápu, čo sa stalo. Nič zlé som jej nepovedal a vyústilo to až do takýchto následkov. Nechcem hovoriť, že som nejaký prototyp príkladného tenistu, čo sa týka správania, ale v tomto zápase som sa snažil hrať tenis a bojovať. Zobrali mi možnosť bojovať o víťazstvo v zápase a veľmi ma to mrzí,” dodal taliansky tenista.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

twelve + 12 =