Venus Williamsová
Venus Williamsová (Foto: TASR/AP - Bernat Armangue)

Venus Williamsová o 20 rokov mladšom americkom tenistovi: Odkopol ma

Američanka Venus Williamsová na sociálnej sieti odpovedala na otázky fanúšikov. Pristavila sa aj pri citlivej téme a priznala, že o 20 rokov mladší americký tenista „ju odkopol“.


Reilly Opelka ma odkopol, napísala Venus Williamsová v odpovedi fanúšikom

Vidieť skúsenú americkú tenistku Venus Williamsovú v roku 2021 po boku o dvadsať rokov mladšieho krajana Riellyho Opelku nebolo nič čudné. Aj preto sa jedna z fanúšikovských otázok na sociálnej sieti týkala toho, či dvojica spolu chodí. „Nie, Reilly Opelka ma odkopol,“ znela odpoveď Venus.

Venus je však zvyknutá prekonávať ťažkosti. Aj preto jej kariéra mala taký hviezdny nádych. V rozhovore pre The New York Post priznala, že mentálnu silu sa pod vplyvom rodičov snažila rozvíjať už od mladého veku. „Moji rodičia boli veľkými zástancami mentálneho zdravia – nielen starostlivosti o seba, ale aj proaktivity,“ spomínala Venus, čo jej pomáhalo na kurtoch aj mimo nich čeliť obrovskému tlaku.

„Bola som schopná uspieť na miestach, kde iní nie, pretože som v tom mala podporu od útleho veku,“ dodala legendárna Američanka. Venus má 41 roov, v tejto sezóne vyhrala len tri z dvanástich zápasov.About Jaroslav Šípkar

Check Also

Renáta Jamrichová

Slováci v akcii: Piatok 27. januára

BRATISLAVA – Dnešný deň sa na súťažných kurtoch predstaví dvojica slovenských zástupcov. Jamrichová o deblový …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

fourteen − 7 =