Home Najdôležitejšie Venus Williamsová o 20 rokov mladšom americkom tenistovi: Odkopol ma

Venus Williamsová o 20 rokov mladšom americkom tenistovi: Odkopol ma

by Jaroslav Šípkar
Venus Williamsová

Američanka Venus Williamsová na sociálnej sieti odpovedala na otázky fanúšikov. Pristavila sa aj pri citlivej téme a priznala, že o 20 rokov mladší americký tenista “ju odkopol”.


Reilly Opelka ma odkopol, napísala Venus Williamsová v odpovedi fanúšikom

Vidieť skúsenú americkú tenistku Venus Williamsovú v roku 2021 po boku o dvadsať rokov mladšieho krajana Riellyho Opelku nebolo nič čudné. Aj preto sa jedna z fanúšikovských otázok na sociálnej sieti týkala toho, či dvojica spolu chodí. „Nie, Reilly Opelka ma odkopol,” znela odpoveď Venus.

Venus je však zvyknutá prekonávať ťažkosti. Aj preto jej kariéra mala taký hviezdny nádych. V rozhovore pre The New York Post priznala, že mentálnu silu sa pod vplyvom rodičov snažila rozvíjať už od mladého veku. „Moji rodičia boli veľkými zástancami mentálneho zdravia – nielen starostlivosti o seba, ale aj proaktivity,” spomínala Venus, čo jej pomáhalo na kurtoch aj mimo nich čeliť obrovskému tlaku.

„Bola som schopná uspieť na miestach, kde iní nie, pretože som v tom mala podporu od útleho veku,” dodala legendárna Američanka. Venus má 41 roov, v tejto sezóne vyhrala len tri z dvanástich zápasov.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

4 × five =