Home Najdôležitejšie FOTO Naomi Ósaková fanúšikom ukázala svoje vysnívané auto: Neónové ružové svetlá a dievčenské veci

FOTO Naomi Ósaková fanúšikom ukázala svoje vysnívané auto: Neónové ružové svetlá a dievčenské veci

by Majo Malinovský

TOKIO – Bývalá japonská svetová jednotka a štvornásobná grandslamová šampiónka Naomi Ósaková má okrem tenisu v obľube aj luxusné športové autá.


Luxusný športiak s neónovými svetlami

Na sociálnej sieti fanúšikom odpovedala na všetky otázky ohľadom vecí, ktoré miluje a pri tejto príležitosti zdieľala vo svojom príbehu aj jej vysnívané auto. Tým je luxusný športiak Nissan GTR R35, ktorého základná cena začína zhruba na hodnote 115 tisíc dolárov. “A chcem, aby vo vnútri boli neónové ružové svetlá s čo najväčším množstvom dievčenských vecí!” napísala k fotografii vysnívaného modelu.

Nissan GT-R R35 je vysnívaným autom Naomi Ósakovej (Foto: Instagram – Naomi Ósaková)Miluje haitské jedlá

Ósaková odpovedala fanúšikom aj na otázku obľúbených haitských jedál, ktoré miluje aj vďaka otcovi, ktorý práve z Haiti pochádza. Uviedla, že miluje ryby, strukoviny a tiež tradičnú haitskú špecialitku Tasot Cabrit.

V Melbourne ju čaká obhajoba titulu

Japonka, ktorá sa kvôli psychickým problémom a nepohode na tlačovkách naposledy predstavila na septembrovom US Open, začne rok 2022 na grandslamovom podujatí Australian Open v Melbourne. Tu ako obhajkyňa triumfu bude patriť medzi najväčšie favoritky a k titulom z rokov 2019 a 2021 sa pokúsi v Melbourne pridať aj tretí grandslamový úspech.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

11 + nineteen =