Home Najdôležitejšie US Open? Plánovaný režim je extrémny, priznáva nahnevaný Djokovič

US Open? Plánovaný režim je extrémny, priznáva nahnevaný Djokovič

by Roderik Pastier
Novak Djokovič

BELEHRAD Svetová tenisová jednotka Novak Djokovič (33) rovnako ako pred pár dňami Rafael Nadal ostro skritizoval bezpečnostné pravidlá, ktoré sú plánované pre tohtoročné US Open. Organizátori newyorského grandslamu aj napriek stále pretrvávajúcej pandémii koronavírusu počítajú s tým, že turnaj vo Flushing Meadows začne v stanovenom termíne 31. augusta.


„Nemohli by sme ísť na Manhattan, museli by sme spať v hoteloch pri letisku a testovali by nás dvakrát alebo trikrát do týždňa,” uviedol pre srbskú televíziu Prva Djokovič. „Taktiež by nás mohla do areálu doprevádzať len jedna osoba a to je nemožné, potrebujete trénera, fitness trénera a fyzioterapeuta,” dodal trojnásobný víťaz newyorského turnaja.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

💪🏼

Príspevok, ktorý zdieľa Novak Djokovic (@djokernole),

Video: RTVS

„Absolvoval som množstvo telefonátov s lídrami svetového tenisu, hovorili sme o pokračovaní sezóny, tiež veľa aj o US Open, pretože nie je jasné, či sa bude vôbec konať. Tie pravidlá, ktoré nám boli prezentované, ako povinné dodržiavať, sú extrémne,” úprimne priznal Srb.Nie je však jediný, kto takto uvažuje. V negatívnom tóne sa vyjadrila aj ďalšia z hviezd – Rafael Nadal. Španiel by bol zrejme radšej, keby sa US Open tento rok ani nekonalo. „Keby som mal teraz odcestovať do New Yorku a hrať, musel by som povedať, že nie som pripravený,“ povedal štvornásobný víťaz záverečného grandslamu sezóny.

Zdroj: TS

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

3 + thirteen =