Home Najdôležitejšie Marcelo Ríos: Neviem si predstaviť, že by Federer chodil v noci po kluboch a opíjal sa

Marcelo Ríos: Neviem si predstaviť, že by Federer chodil v noci po kluboch a opíjal sa

by Roderik Pastier
Marcelo Rios

Bývalá svetová tenisová jednotka Marcelo Ríos (44) tvrdí, že si nedokáže predstaviť Federera chodiť počas turnajov v noci po kluboch a opíjať sa. Čilský hráč v živom vysielaní na Instagrame hovoril tiež o tom, ako sa mu na ihrisku páči štýl austrálskeho tenistu Nicka Kyrgiosa a Taliana Fogniniho. Ako dôvod uviedol prejavovanie emócií na kurte počas zápasu u týchto dvoch kontroverzných osobností.


Marcelo Ríos hovorí o Federerovi

„Je pre mňa nemysliteľné, aby Federer preferoval takýto životný štýl. Ja osobne som chodil po kluboch a veľakrát som sa opil, ale nemohlo to byť každý deň,” priznal Ríos. Ďalej v rozhovore trochu prekvapivo podotkol, že páčia sa mu hráči ako Fognini a Kyrgios. Tvrdí, že v dnešnej dobe tenista hodí čo i len raketu o zem a následne je pokutovaný nezmyselne veľkými čiastkami.

https://www.youtube.com/watch?v=fv3rqpUYU8Q

V ďalšej časti rozhovoru Čilan hovoril aj o aktuálnej pandémii koronavírusu. „Mám veľkú úctu a strach, pretože ešte nie som pripravený zomrieť. To, čo sa deje, nemôžeme brať na ľahkú váhu. USA je krajinou, v ktorej je najviac infikovaných prípadov. Nerozumiem tomu, ako môžu byť otvorené obchodné centrá a iné, veľké priestranné plochy,” uzavrel rozhorčene Ríos.Zdroj: TS

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

five + eleven =