Home Najdôležitejšie Svitolinová vstupenky na koncert darovala: Obľúbený spevák ukrajinskej hviezdy okamžite zareagoval

Svitolinová vstupenky na koncert darovala: Obľúbený spevák ukrajinskej hviezdy okamžite zareagoval

by Majo Malinovský
Jelina Svitolinová, Wimbledon 2023

LONDÝN – Ukrajinská tenistka Jelina Svitolinová napokon stihne koncert svojho obľúbeného speváka Harryho Stylesa. Podľa britských médií jej anglický spevák a hudobný skladateľ daroval vstupenky a osobne ju pozval na svoje turné.


Svitolinová zrejme príliš nepočítala s tým, že by sa na grandslamovom turnaji vo Wimbledone mohla prebojovať ďaleko. Po postupe do osemfinále totiž musela zmeniť svoje plány a oželieť koncert Stylesa vo Viedni, na ktorý už mala kúpené vstupenky. V tom čase totiž hrala s Bieloruskou Victoriou Azarenkovou, po víťazstve 2:6, 6:4 a 7:6 (9) si vybojovala postup do štvrťfinále.

“Hej ľudia!! Plánovala som ísť zajtra na koncert môjho obľúbenca Harryho Stylesa do Viedne. Ale Wimbledon zmenil moje plány. Chce niekto ísť? Mám dva lístky,” napísala podľa DPA Svitolinová ešte v piatok večer na Twitteri. Ako uviedol denník Daily Mail, vstupenky darovala jednému z jej fanúšikov a jeho synovi.Pozvánka na koncert

Oficiálny instagramový účet Wimbledonu komentoval jej dilemu slovami “Niečo získate, o niečo prídete”. Tweet si všimol aj samotný Styles, ktorý neváhal a pozval ukrajinskú hráčku na svoj koncert. “Gratulujem! Čakajú nás ešte štyri vystúpenia, si vítaná na ktoromkoľvek z nich. Veľa šťastia v ďalšom priebehu turnaja,” odkázal spevák na sociálnej sieti.

Svitolinová stále figuruje v “pavúku” ženskej dvojhry. Na londýnskej tráve vyradila Američanky Venus Williamsovú, Sofiu Keninovú, Belgičanku Elise Mertensovú a v nedeľu aj Bielorusku Azarenkovú. V utorok ju čakal štvrťfinálový duel so svetovou jednotkou Poľkou Igou Swiatekovou.Dvadsaťosemročná Ukrajinka sa v roku 2019 prebojovala vo Wimbledone do semifinále, no po materskej prestávke je momentálne na 76. mieste svetového rebríčka.

Zdroj: TASR

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

eighteen − three =