Home Audio/video VIDEO Stefanos Tsitsipas o Medvedevovi: Nie je práve najvyspelejší človek

VIDEO Stefanos Tsitsipas o Medvedevovi: Nie je práve najvyspelejší človek

by Jaroslav Šípkar
Stefanos Tsitsipas

MELBOURNE – Stefanos Tsitsipas označil Daniila Medvedeva za nie práve najvyspelejšieho človeka. Čo Rus povedal o svojom výbuchu po druhom sete?


Druhé semifinále mužskej dvojhry grandslamového Australian Open medzi Stefanosom Tsitsipasom a Daniilom Medvedevom prinieslo výborný tenis, aj vypäté emócie. Tými sa prezentoval, ako už tradične, najmä ruský tenista. Po tom, ako jeho súper vyrovnal na 1-1 na sety, “vypenil” na rozhodcu, ktorého označil za “hlúpeho” a dožadoval sa potrestania Tsitsipasa za údajný koučing jeho otca z tribúny.

Stefanos Tsitsipas označil Medvedeva za nie práve najvyspelejšieho človeka

„Viem, že hráči robia takéto veci, aby ich psychicky ovplyvnili. Možno to bola jeho taktika. Ale to je v poriadku. Stále to nie je najvyspelejší človek,” vyjadril sa Stefanos Tsitsipas na pozápasovej tlačovej konferencii na margo Medvedevovho konania po druhom sete.

https://www.youtube.com/watch?v=JeLRd4HCabA

Na výbuch po druhom sete reagoval ruský tenista takto: „Nechcem o tom diskutovať, pretože to nebolo mierené proti Tsitsipasovi. Nehovoril som o ňom. Hovoril som len o pravidlách. Neviem, čo povedal jeho otec. Ale tesne pred mojím podaním hovoril niečo po grécky. Cítil som, že jeho otec mu radí, kde sa má postaviť. Po grécky neviem. To isté platí aj o rozhodcovi. Mal sa hneď obrátiť na Stefanosa: Povedz niečo svojmu otcovi. Keby mi môj tréner stále hovoril niečo po francúzsky, povedal by som mu, aby prestal. To nemôžeš. A nemám nič proti Stefanosovi,” vyjadril sa Medvedev, ktorý si o titul Australian Open zahrá proti Španielovi Rafaelovi Nadalovi.

https://www.youtube.com/watch?v=ILk823rQ1xUPodobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

19 − 5 =