Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Utorok 21. marca

Slováci v akcii: Utorok 21. marca

by Majo Malinovský
Lukáš Klein

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii 15 slovenských zástupcov.


Klein na Floride o hlavnú súťaž

O hlavnú súťaž bude v kvalifikačnom finále proti domácej desiatke Eubanksovi na prestížnom podujatí v Miami bojovať Lukáš Klein.

Gombos a Kovalík na challengeroch

Na challengeroch vo Švajčiarsku a Chorvátsku vstúpia do hry aj Norbert Gombos a Jozef Kovalík.

Okrem toho bude dnes v akcii aj ďalšia jedenástka našich, držíme palce!



ATP Miami (10 155 105 USD, tvrdý povrch vonku) – USA

WTA Miami (8 800 000 USD, tvrdý povrch vonku) – USA

  • 21:30 – Anna Karolína Schmiedlová (Q) vs Viktorija Tomová (Bul) – 1. kolo 5:7, 2:6

ATP Challenger Biel (118 000 EUR, tvrdý povrch hala) – Švajčiarsko

ATP Challenger Zadar (73 000 EUR, antuka vonku) – Chorvátsko

M15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 10:00 – Tomáš Lánik (7.) vs Aryan Lakshmanan (Ind) – kvalifikácia 6:1, 6:2



W40 Maribor (40 000 USD, tvrdý povrch hala) – Slovinsko

  • 11:30 – Veronika Erjavecová (Slo – Q) vs Viktória Kužmová (3.) – 1. kolo 0:6, 6:3, 6:1
  • 13:00 – Elena Gabriela Ruseová (Rou – 4.) vs Rebecca Šramková (Q) – 1. kolo 5:7, 1:6
  • 15:30 – Ela Plosniková (Slo)/Anamari Znuderlová (Slo) vs Viktória Kužmová/Katarina Zavatská (Ukr) – osemfinále 1:6, 1:6

W15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 13:00 – Denisa Hindová (Cze)/Nika Radišičová (Slo) vs Anika Jašková/Julie Štruplová (Cze) 6:4, 6:4
  • 13:00 – Xenia Bandurowská (Pol)/Panna Bartha (Hun) vs Ella Simmonsová (Aus)/Zuzana Zlochová – osemfinále 6:3, 6:4

W15 Heraklión (15 000 USD, antuka vonku) – Grécko

  • 12:00 – Ginevra Parentini Vallega Montebruno (Ita)/Giulia Tedescová (Ita) vs Beatrice Stagno (Ita)/Nina Vargová – osemfinále 3:6, (1)6:7

W15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 09:30 – Mihaela Djakovičová (Srb – 1.) vs Martina Smolenová (15.) – kvalifikácia 6:0, 6:0
  • 12:00 – Renáta Jamrichová/Radka Zelníčková vs Louise Kwongová (Can)/Anna Ulyaščenková (Usa) – osemfinále (6)6:7, 6:4, 9-11
  • 13:00 – Mami Hasegawaová (Jpn)/Ho Ching Wuová (Hkg) vs Laura Cíleková/Martina Smolenová – osemfinále 6:1, 6:0
  • 13:00 – Victoria Chramcová/Janika Kusyová (Gua) vs Madeleine Brooksová (Gbr)/Emma Wilsonová (Gbr) – osemfinále 1:6, 2:6

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

fourteen + thirteen =