Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Utorok 2. augusta

Slováci v akcii: Utorok 2. augusta

by Majo Malinovský

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii pätnástka slovenských zástupcov.


Klein a Gombos štartujú v Liberci

Do challengerového podujatia v susednom Česku v Liberci dnes vstúpia Lukáš Klein aj nasadená turnajová trojka Norbert Gombos.

Okrem toho sa na kurtoch objaví dalších trinásť slovenských zástupcov.

Držíme palce!



ATP Liberec challenger (45 730 EUR, antuka vonku) – Česko

  • 11:30 – Lukáš Klein vs Giovanni Mpetshi Perricard (Fra – Q) – 1. kolo (5)6:7, (4)6:7
  • 13:00 – Norbert Gombos (3.) vs Pedro Sousa (Por – PR) – 1. kolo 6:4, 2:6, 6:2

M15 Kottingbrunn (15 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 09:00 – Francesco Ferrari (Ita – 5.) vs Radovan Michalík – kvalifikácia 7:6, 6:3
  • 09:00 – Jakub Kaťuch (6.) vs Attila Boros (Hun – 11.) – kvalifikácia 0:6, 2:6
  • 10:30 – Pavel Nejedlý (Cze – 4.) vs Miloš Karol – kvalifikácia 1:6, 6:2, 6:4
  • 14:00 – Jakub Kaťuch/Radovan Michalík vs Gregor Ramskogler (Aut)/Niklas Rohrer (Aut) – osemfinále (4)6:7, 7:6(4), 8:10

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:00 – Samuel Puškár (2.) vs Alberto Morolli (Ita – 13.) – kvalifikácia 2:6 a skreč. Puškár
  • 09:00 – Joe Misrahi (Fra – 3.) vs Jakub Krošlák (12.) – kvalifikácia 6:3, 6:4
  • 16:00 – Mateo Del Pino (Arg)/Sai Karteek Reddy Ganta (Ind) vs Jakub Krošlák/Samuel Puškár – osemfinále 5:7, 6:2, 12:10



W100 Grodzisk Mazowiecki (100 000 USD, antuka vonku) – Poľsko

  • 11:00 – Alexandra Ealaová (Phi) vs Laura Svatíková (Q) – 1. kolo 6:4, 6:4
  • 15:30 – Viktória Kužmová/Yanina Wickmayerová (Bel) vs Vera Lapková (Rus)/Natalija Stevanovičová (Srb) – osemfinále

W60 Hechingen (60 000 USD, antuka vonku) – Nemecko

  • 15:00 – Irina Chromačevová (Rus)/Diana Shnaiderová (Rus – 3.) vs Alana Parnabyová (Aus)/Ingrid Vojčináková – osemfinále 6:1, 6:1

W60 San Bartolome (60 000 USD, antuka vonku) – Španielsko, Gran Canaria

  • 09:30 – Radka Zelníčková vs Gloria Ceschiová (Ita – Q) – 1. kolo 4:6, 7:6(5), 6:1

W25 Agadir (25 000 USD, antuka vonku) – Maroko

  • 13:00 – Yoana Moneva (Bul)/Martina Smolenová vs Vanda Lukacsová (Hun)/Ilay Yoruková (Tur) – osemfinále 1:6, 1:6

W25 Foxhills (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Veľká Británia

  • 13:30 – Katarína Strešnáková (Q) vs Lauryn John-Baptisteová (Gbr – Q) – 1. kolo 5:7, 6:2, 6:0
  • 13:30 – Alice Gillanová (Gbr – Q) vs Viktória Morvayová (3.) – 1. kolo 6:4, 2:6, 6:4

W15 Frederiksberg (15 000 USD, antuka vonku) – Dánsko

  • 12:00 – Matilde Marianiová (Ita) vs Alica Rusová (3.) – 1. kolo 4:6, 4:6

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

five − three =