Andrea Hlaváčková
Andrea Sestini Hlaváčková (Foto: TASR)

VIDEO Česká legenda v slzách: Dojemná rozlúčka bývalej svetovej trojky a trojnásobnej grandslamovej šampiónky

PRAHA – Bývalá česká deblová svetová trojka a trojnásobná grandslamová víťazka (dvakrát v debli a raz v mixe) Andrea Sestini Hlaváčková sa pri dojemnej rozlúčke neubránila slzám.


Lúčiaca sa 35-ročná česká tenistka sa neubránila najsilnejším emóciám, keď usporiadatelia pri jej oficiálnom lúčení pustili zostrih s najpamätnejšími momentami a úspechmi jej bohatej kariéry.

Slzy dojatia

„Ale sú to slzy dojatia,“ vyhŕkla od dojatia víťazka dvoch deblových grandslamov aj Turnaja majsteriek. Posledný zápas kariéry odohrala po boku tradičnej parťáčky Lucie Hradeckej na domácom podujatí Livesport Prague Open. „Od tých najmenších, skoro až zbytočných turnajov, sme sa s Luckou dostali na tie najväčšie akcie a kurty,“ zaspomínala si dojatá Češka na spoluprácu s Hradeckou, s ktorou spoločne v Londýne vybojovali olympijské striebro.„Mám za sebou nádhernú kariéru a nikdy by mi nenapadlo, čo všetko dosiahnem,“ mávala dojatá lúčiaca sa Češka aplaudujúcim tribúnam a nevynechala ani poďakovanie ďalším tenistkám a kamarátkam na okruhu WTA. Hlaváčkovú pri rozlúčke na kurte sprevádzala aj sestra Jana, manžel Fabrizio a dcérka Isabella.

Zdroj: Tenisovýsvět.cz

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Slováci v akcii: Utorok 6. júna

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 19 slovenských zástupcov. ATP Challenger Heilbronn (145 000 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

18 + four =