Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Utorok 14. marca

Slováci v akcii: Utorok 14. marca

by Majo Malinovský
Radka Zelníčková, Empire Womens Indoor Trnava

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii trinástka slovenských zástupcov.


M15 Poitiers (15 000 USD, tvrdý povrch hala) – Francúzsko

  • 16:00 – Raphael Lessire (Fra)/Jean-Jacques Rakotohasy (Mad) vs Ján Osuský/Lofo Ramiaramanana (Mad) – osemfinále Osuský a Ramiaramanana postup bez boja

M15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 10:15 – Joshua Sheehy (Usa – 1.) vs Samuel Puškár (16.) – kvalifikácia 6:4, 6:3
  • 11:15 – Lukáš Palovič (3.) vs Hamish Stewart (Gbr – 10.) – kvalifikácia 6:3, (5)6:7, 6:10
  • 11:15 – Alexander Bulitskí (Blr – 7.) vs Tomáš Lánik (14.) – kvalifikácia 6:1, 7:5
  • 14:00 – Fajing Sun (Chn)/Volodymyr Uzhylovskyi (Ukr – 1.) vs Tomáš Lánik/Lukáš Palovič (WC) – osemfinále



W15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 10:00 – Sara Suchánková vs Daria Shadchneva (Rus) – kvalifikácia 3:6, 2:6

W15 Gonesse (15 000 USD, antuka hala) – Francúzsko

  • 15:00 – Gloria Ceschiová (Ita)/Fiona Ganzová (Sui) vs Lucia Llinares Domingo (Esp)/Ingrid Vojčináková (4.) – osemfinále 4:6, 6:1, 7:10

W15 Heraklión (15 000 USD, antuka vonku) – Grécko

  • 14:00 – Jekaterina Bureninová (Rus)/Styliani Roussopoulouová (Gre – WC) vs Shavit Kimchiová (Isr)/Nina Vargová – osemfinále 1:6, 2:6

W15 Jakarta (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Indonézia

  • 11:00 – Yujin Ahnová (Kor) vs Zuzana Zlochová – 1. kolo 6:3, 3:6, 6:4

W15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 12:00 – Aleksandra Pospelovová (Rus)/Radka Zelníčková (1.) vs Giuliana Bestettiová (Ita)/Greta Medeghiniová (Ita) – osemfinále
  • 14:30 – Mei Hasegawaová (Jpn)/Emma Tóthová vs Polina Iatčenkovová (Rus)/Katarína Kužmová (2.) – osemfinále
  • 16:00 – Salma Drugdová/Eszter Mériová vs Pauline Courcouxová (Fra)/Camille Moga (Fra – WC) – osemfinále

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

18 + twenty =