Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Utorok 13. septembra

Slováci v akcii: Utorok 13. septembra

by Majo Malinovský
Nikola Daubnerová

BRATISLAVA – Dnes sa na súťažných kurtoch objaví 13 slovenských zástupcov.


M15 Champaign (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – USA

  • 19:00 – Peter Benjamín Privara vs Alex Martínez (Esp – 6.) – 1. kolo 7:5, 6:4
  • 23:00 – Mathis Debru (Fra)/Oliver Okonkwo (Gbr) vs Peter Benjamín Privara/Adolfo Daniel Vallejo (Par – 2.) – osemfinále 6:3, 2:6, 9:11

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:00 – Michal Novanský (5.) vs Yash Chaurasia (Ind – 16.) – kvalifikácia 6:4, 6:3
  • 10:00 – Bruno Kuzuhara (Usa – 8.) vs Lukáš Palovič – 1. kolo 5:7, 3:6
  • 14:30 – Qian Sun (Chn)/Sheng Tang (Chn) vs Michal Novanský/Lukáš Palovič – osemfinále 6:3, 7:6(4)



W25 Darwin (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Austrália

  • 10:00 – Monique Barryová (Nzl) vs Zuzana Zlochová (8.) – 1. kolo 1:6, 0:6

W25 Jablonec nad Nisou (25 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 11:00 – Laura Svatíková (7.) vs Mila Masičová (Srb – 9.) – kvalifikácia 4:6, 6:0, 10:6
  • 11:00 – Nikola Daubnerová (5.) vs Martina Okálová – kvalifikácia 3:6, 6:3, 14:12
  • 14:00 – Bianca Jolie Fernandezová (Can)/Ingrid Vojčináková vs Francesca Di Lorenzová (Usa)/Diana Marcinkevičová (Lat – 2.) – osemfinále 2:6, 5:7

W15 Casablanca (15 000 USD, antuka vonku) – Maroko

  • 11:00 – Linda Ševčíková (Cze) vs Alica Rusová (2.) – 1. kolo 5:7, 6:4, 6:3
  • 15:00 – Arina Arifullina (Rus)/Ela Pláteníková vs Lucia Peyreová (Arg)/Vicky Van de Peerová (Bel) – osemfinále 3:6, 4:6
  • 16:30 – Aleksandra Pospelovová (Rus)/Alica Rusová (1.) vs Ginevra Parentini Vallega Montebruno (Ita)/Maria Patrascuová (Can) – osemfinále

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 11:30 – Na Dongová (Chn)/Han Shiová (Chn) vs Alyssa Reguerová (Fra)/Emma Tóthová – osemfinále 5:7, 6:4, 10:12

W15 Varna (15 000 USD, antuka vonku) – Bulharsko

  • 10:00 – Romana Čisovská vs Darya Velikovová (Bul – WC) – 1. kolo 6:1, 6:2
  • 11:00 – Katerina Tsygourová (Sui – 1.) vs Noemi Babíková – kvalifikácia 6:0, 6:2
  • 15:00 – Maria Andrienkovová (Rus)/Iulia Andreea Ionescuová (Rou – Alt) vs Nikola Břečková (Cze)/Romana Čisovská – osemfinále (4)6:7, 3:6

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

1 × 5 =