Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Štvrtok 21. marca

Slováci v akcii: Štvrtok 21. marca

by Majo Malinovský
Jozef Kovalík, Bratislava Open 2023

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii štrnástka našich.

O štvrťfinálové účasti budú dnes bojovať Jozef Kovalík, Martin Kližan aj Viktória Hrunčáková. Okrem toho bude v akcii aj ďalšia jedenástka našich, držíme palce!

ATP Challenger Zadar (74 825 EUR, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 12:30 – Zsombor Piros (Hun – 3.) vs Jozef Kovalík – osemfinále 6:0, (4)6:7, 3:6

M25 Badalona (25 000 USD, antuka vonku) – Španielsko

  • 10:00 – Peter Benjamín Privara (Q) vs Alejo Sánchez Quilez (Esp) – osemfinále 7:6(2), 7:6(4)

M15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 08:00 – Dominik Kellovský (Cze – 8.) vs Radovan Michalík (Q) – 1. kolo 6:1, 3:6, 0:3 a skreč. Kellovský
  • 12:00 – Radovan Michalík (Q) vs Marco Miceli (Ita) – osemfinále 3:6, 6:4, 4:6
  • 14:00 – Radovan Michalík/Peter Naď (WC) vs Jan Hrazdil (Cze)/Václav Šafránek (Cze) – štvrťfinále 6:3, 3:6, 5:10

M15 Heraklión (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Grécko

  • 14:00 – Martin Kližan (Q) vs Filip Peliwo (Pol – 2.) – osemfinále 6:2, (3)6:7, 6:1



W75 Maribor (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Slovinsko

  • 13:30 – Jekaterina Maklaková (Rus – Q) vs Viktória Hrunčáková (8.) – osemfinále 6:3, 6:3

W15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 11:00 – Anastasia Zolotarevová (Rus) vs Martina Marušinová (Q) – osemfinále 6:1, 5:7, 6:1
  • 14:00 – Anika Jašková/Doga Turkmenová (Tur) vs Anna Gabričová (Ger)/Anastasia Zolotarevová (Rus – 4.) – štvrťfinále 2:6, (5)6:7

W15 Heraklión (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Grécko

  • 12:30 – Sofia Milatová (8.) vs Iveta Dapkuteová (Ltu – Q) – osemfinále 6:4, 6:3
  • 12:30 – Nina Vargová (5.) vs Victoria Kanová (Rus) – osemfinále 7:6(3), 3:6, 6:3

W15 Hinode (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Japonsko

  • 07:00 – Viktória Morvayová vs Seri Nayukiová (Jpn – Q) – osemfinále 6:3, 6:3

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:30 – Radka Zelníčková (6.) vs Anna Petkovičová (Ger – Q) – osemfinále 6:1, 6:2
  • 13:00 – Evialina Laskevičová (Rus)/Radka Zelníčková (1.) vs Helena Buchwaldová (Ger)/Sonia Cassaniová (Ita) – štvrťfinále 6:2, 6:4

W15 Sabadell (15 000 USD, antuka vonku) – Španielsko

  • 10:30 – Kaitlin Quevedová (Esp) vs Eszter Mériová – osemfinále 7:5, 6:1

W15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 14:00 – Laura Cíleková/Liel Rothensteinerová (Aut) vs Karola Patricia Bejenaruová (Rou)/BoYoung Jeongová (Kor – 2.) – štvrťfinále 0:6, 1:6

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

four × two =