Anna Karolína Schmiedlová
Anna Karolína Schmiedlová (Foto: TASR/AP - Kin Cheung)

Slováci v akcii: Štvrtok 17. novembra

BRATISLAVA – Dnešný deň sa na súťažných kurtoch predstaví 17 slovenských zástupcov.


M25 Sharm El Sheikh (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 10:00 – Michal Novanský (Q) vs Marek Gengel (Cze – 3.) – osemfinále 3:6, 1:6

W60 Bratislava (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Slovensko

  • 10:30 – Nigina Abduraimová (Uzb – 8.) vs Rebecca Šramková – osemfinále 6:2, 6:4
  • 12:00 – Nina Vargová (WC) vs Barbora Palicová (Cze) – osemfinále 1:6, 2:6
  • 14:00 – Renáta Jamrichová (WC) vs Jaqueline Cristianová (Rou – 6.) – osemfinále 7:6(1), 3:6, 7:6(8)
  • 16:00 – Anna Karolína Schmiedlová (1.) vs Katarína Kužmová (Q) – osemfinále 6:3, 6:2
  • 16:30 – Jesika Malečková (Cze)/Renata Voráčová (Cze – 1.) vs Maia Lumsdenová (Gbr)/Katarína Strešnáková – štvrťfinále 4:6, 7:6(3), 10:7
  • 17:30 – Anika Jašková (Q) vs Amarissa Kiara Tóthová (Hun – Q) – osemfinále 3:6, 1:6
  • 18:00 – Nigina Abduraimova (Uzb)/Paula Kaniová (Pol – 3.) vs Renáta Jamrichová/Rebecca Šramková (WC) – štvrťfinále, Jamrichová/Šramková skreč.
  • 18:30 – Nikola Bartůňková (Cze)/Barbora Palicová (Cze) vs Katarína Kužmová/Viktória Kužmová – štvrťfinále, Bartůňková/Palicová skreč.



W60 Meitar (60 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Izrael

  • 09:00 – Natalia Szabaninová (Hun)/Radka Zelníčková vs Valentini Grammatikopoulouová (Gre)/Jekaterina Jašinová (Rus – 2.) – štvrťfinále Szabaninová/Zelníčková skreč.

W25 Traralgon (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Austrália

  • 09:00 – Naiktha Bainsová (Gbr)/Alana Parnabyová (Aus – 1.) vs Ankita Rainaová (Ind)/Zuzana Zlochová – osemfinále Rainaová/Zlochová skreč.

W15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 14:30 – Dorka Drahota Szabo (Hun)/Vanessa Ersozová (Swe) vs Aleksandra Pospelovová (Rus)/Ingrid Vojčináková (2.) – štvrťfinále 3:6, 6:1, 11:9

W15 Nairobi (15 000 USD, antuka vonku) – Keňa

  • 11:30 – Divine Dasam Nwekeová (Ngr) vs Emma Tóthová (3.) – osemfinále 0:6, 2:6

W15 Solarino (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Taliansko

  • 10:30 – Noemi Babíková (Q) vs Giulia Crescenziová (Ita – 4.) – osemfinále 4:6, 0:6
  • 10:30 – Ela Pláteníková vs Ivana Šebestová (Cze – 2.) – osemfinále 4:6, 3:6
  • 13:30 – Nicole Gadientová (Sui)/Ivana Šebestová (Cze – 1.) vs Noemi Babíková/Georgia Kalamarisová (Fra) – štvrťfinále 6:2, 6:0

W15 Waco (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Usa

  • 18:00 – Haley Giavaraová (Usa) vs Martina Okálová (Q) – osemfinále 0:6, 0:6
  • 21:00 – Louise Kwongová (Can)/Kelly Willifordová (Dom – 4.) vs Melany Solange Krywojová (Arg)/Vanda Vargová – štvrťfinále 5:7, 2:6

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Nick Kyrgios

A že moje správanie bolo neúctivé? FOTO daviscupového reprezentanta Česka prinútilo reagovať Kyrgiosa

MAIA – Daviscupoví reprezentanti Česka postúpili na záverečný finálový turnaj Davisovho pohára, keď si v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

5 − four =