Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Štvrtok 11. mája

Slováci v akcii: Štvrtok 11. mája

by Majo Malinovský
Alex Molčan, ATP Banja Luka, Srpska Open 2023

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii štrnástka slovenských zástupcov.


Molčan odštartuje svoju púť v Ríme s domácim kvalifikantom

Na prestížnom podujatí zo série Masters v Ríme vstúpi do diania slovenská singlová jednotka Alex Molčan, na ktorého čaká na úvod domáci kvalifikant Napolitano.

V Trnave dnes bude v akcii trojica našich, v Prahe budú o štvrťfinále usilovať Gombos aj Klein.

Palce dnes budeme celkovo držať až štrnástke našich!



ATP Rím Masters (8 637 966 EUR, antuka vonku) – Taliansko

ATP Praha Open challenger (73 000 EUR, antuka vonku) – Česko

  • 11:00 – Norbert Gombos (3.) vs Šintaro Močizuki (Jpn) – osemfinále (8)6:7, (2)6:7
  • 12:30 – Guido Andreozzi (Arg) vs Lukáš Klein (4.) – osemfinále 7:5, 3:6, 3:6

M15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 10:30 – Gilles Arnaud Bailly (Bel) vs Peter Benjamín Privara – osemfinále 4:6, 3:6

W100 Trnava (100 000 USD, antuka vonku) – Slovensko

  • 11:00 – Yanina Wickmayerová (Bel – 7.) vs Kristína Kučová (WC) – osemfinále 1:6, 6:0, 4:0 a skreč. Kučová
  • 13:00 – Anna Karolína Schmiedlová (1.) vs Lucie Havlíčková (Cze) – osemfinále 5:7, 2:6
  • 15:00 – Barbora Palicová (Cze)/Radka Zelníčková (WC) vs Yanina Wickmayerová (Bel)/Katarina Zavacká (Ukr) – štvrťfinále 0:6, 3:6



W60 Záhreb (60 000 USD, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 11:30 – Denise Hrdinková (Cze)/Laura Svatíková vs Naiktha Bainsová (Gbr)/Maia Lumsdenová (Gbr – 3.) – štvrťfinále

W25 Bastad (25 000 USD, antuka vonku) – Švédsko

  • 14:30 – Tessah Andrianjafitrimová (Fra)/Nina Vargová vs Kaylah Mcpheeová (Aus)/Eden Silva (Gbr – 3.) – štvrťfinále (7)6:7, (5)6:7

W25 Kachreti (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Gruzínsko

  • 11:00 – Sijia Weiová (Chn – 7.) vs Viktória Morvayová (11.) – osemfinále 4:6, 6:2, 6:1

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:00 – Jiaqi Wangová (Chn – Q) vs Katarína Kužmová (2.) – osemfinále 7:6(6), 4:6, 3:6
  • 09:00 – Talia Neilsonová Gatenbyová (Gbr – 4.) vs Salma Drugdová – osemfinále 6:3, 6:4
  • 11:30 – Sofia Da Cruz Mendonca (Bra)/Mansi Vadyala (Usa) vs Martina Smolenová/Jelina Zacharová (Rus) – osemfinále 3:6, 6:3, 10:7
  • 14:30 – Salma Drugdová/Katarína Kužmová vs Tanisha Kashyapová (Ind)/Lola Marandelová (Fra) – osemfinále

W15 Vierumäki (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Fínsko

  • 11:00 – Mia Chudejová vs Tamara Kostičová (Aut) – štvrťfinále 0:6, 2:6

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

5 × five =