Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Streda 26. jún

Slováci v akcii: Streda 26. jún

by Majo Malinovský
Lukáš Klein

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii sedemnáska slovenských zástupcov.

ATP Wimbledon (21 359 523 EUR, tráva vonku) – Veľká Británia

M25 Bourg-en-Bresse (25 000 USD, antuka vonku) – Francúzsko

  • 10:00 – Nikolaj Vylegžanin (Rus) vs Peter Benjamín Privara – 1. kolo 6:0, 3:6, 3:6
  • 14:00 – Peter Benjamín Privara/Louis Wessels (Ger) vs Roy Stepanov (Isr)/Tennyson Whiting (Usa – 2.) – štvrťfinále 7:6(6), 4:6, 9:11

M25 Satu Mare (25 000 USD, antuka vonku) – Rumunsko

  • 10:00 – Samuil Konov (Bul)/Mircea Mortasifu (Rou) vs Miloš Karol/Michael Shaw (Gbr – 3.) – osemfinále 1:6, 1:6
  • 12:30 – Sebastian Gima (Rou – 7.) vs Radovan Michalík (Q) – osemfinále 1:6, 6:3, 1:6
  • 12:30 – Martin Krumich (Cze – 1.) vs Peter Naď (Q) – osemfinále 6:1, 6:3

M15 Belehrad (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 09:00 – Enrique Bianchini Bogo (Bra) vs Lukáš Pokorný (4.) – 1. kolo 3:6, 2:6

M15 Bergamo (15 000 USD, antuka vonku) – Taliansko

  • 20:00 – Andrej Martin (Q) vs Mariano Kestelboim (Arg – 2.) – 1. kolo 5:7, 6:4, 6:3

M15 Wroclav (15 000 USD, antuka vonku) – Nemecko

  • 10:00 – David Shwarc vs Arthur Bonnaud (Fra) – 1. kolo 1:6, 1:6



W75 Doksy – Staré Splavy (60 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 14:00 – Martha Matoulaová (Gre)/Martina Okálová vs Kateřina Mandelíková (Cze)/Lucie Urbanová (Cze – WC) – osemfinále 6:4, 2:6, 10:3

W35 Klosters (25 000 USD, antuka vonku) – Švajčiarsko

  • 11:00 – Lara Schmidtová (Ger) vs Nina Vargová (8.) – 1. kolo 3:6, 7:5, 4:6

W15 Alkmaar (15 000 USD, antuka vonku) – Holandsko

  • 14:00 – Anika Jašková vs Alicia Meloschová (Ger) – 1. kolo 6:4, 6:1

W15 Kamen (15 000 USD, antuka vonku) – Nemecko

  • 12:00 – Marcelina Podlinská (Pol) vs Ingrid Vojčináková – 1. kolo 6:1, 6:2

W15 Kursumlijska Banja (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 10:15 – Laura Cíleková vs Lavinia Lucianová (Ita) – 1. kolo 5:7, 3:6
  • 10:15 – Natália Kročková vs Kateřyna Lazarenková (Ukr) – 1. kolo 2:0 a skreč, Lazarenková
  • 13:30 – Viktória Lacková/Marina Lubševová (Rus) vs Ani Vangelovová (Bul)/Draginja Vukovičová (Srb – 3.) – osemfinále
  • 13:30 – Alexandra Azarkovová (Rus)/Mila Mašičová (Srb) vs Laura Cíleková/Natália Kročková (2.) – osemfinále

W15 Monastir (15 000 USD, antuka vonku) – Tunisko

  • 15:30 – Kali Šupová vs Mia Chudejová – 1. kolo (4)6:7, 3:6

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

1 × 5 =