Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Streda 12. októbra

Slováci v akcii: Streda 12. októbra

by Majo Malinovský
Tereza Mihalíková

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 22 našich zástupcov.


Držíme palce!

WTA Kluž (251 750 USD, tvrdý povrch, hala) – Rumunsko

  • 15:45 – Anastasia Detiucová (Cze)/Renáta Voráčová (Cze) vs Ulrikke Eikeriová (Nor)/Tereza Mihalíková (2.) – osemfinále 4:6, (1)6:7

M15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 10:00 – Peter Benjamín Privara vs Saba Purtseladze (Geo – 6.) – 1. kolo 2:6, 1:4 a skreč. Privara
  • 14:00 – Lukáš Pokorný (5.) vs Petr Bar Birjukov (Rus – WC) – 1. kolo 6:3, 6:3
  • 14:00 – Michal Novanský vs Gabriele Bosio (Ita) – 1. kolo 2:6, 2:6
  • 14:00 – Lorenzo Rottoli (Ita – 8.) vs Lukáš Palovič – 1. kolo 1:6, 4:6

W60 Monastir (60 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 13:00 – Radka Zelníčková (Q) vs Bianca Behúlová – 1. kolo 6:3, 7:5
  • 16:30 – Bianca Behúlová/Radka Zelníčková vs Estelle Cascino (Fra)/Prarthana G. Thombareová (Ind – 2.) – osemfinále 2:6, 2:6

W60 Trnava (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Slovensko

  • 11:15 – Timea Jarušková (Q) vs Anna Karolína Schmiedlová (2.) – 1. kolo 2:6, 1:6
  • 11:15 – Aneta Laboutková (Cze) vs Rebecca Šramková (Q) – 1. kolo 2:6, 3:6
  • 14:00 – Adela Polakovičová/Kiara Žabková vs Freya Christieová (Gbr)/Beatrice Gumulyaová (Ina – 3.) – osemfinále 1:6, 1:6
  • 14:00 – Miriam Kolodziejová (Cze)/Jesika Malečková (Cze – 1.) vs Marija Kostjukovová (Ukr)/Laura Svatíková – osemfinále 6:2, 6:2
  • 15:30 – Brooklyn Olsonová (Usa)/Sára Šarinová vs Timea Jarušková/Milana Zhabrailovová (Rus) – osemfinále 5:7, 3:6
  • 15:30 – Kiara Amarissa Tóthová (Hun)/Anita Wagnerová (Bih – 4.) vs Sofya Lansereová (Rus)/Rebecca Šramková – osemfinále 0:6, 2:6
  • 15:30 – Alexa Karatančevová (Bul)/Lia Karatančevová (Bul) vs Nikola Daubnerová/Lucie Havlíčková (Cze) – osemfinále 0:6, 0:6
  • 17:00 – Lenka Juríková/Natália Kročková vs Valentini Grammatikopoulouová (Gre)/Anastasia Tichonovová (Rus – 2.) – osemfinále 4:6, 4:6
  • 17:00 – Mara Guthová (Ger)/Ela Pláteníková vs Pei-Chi Leeová (Tpe)/Fang-Hsien Wuová (Tpe) – osemfinále 4:6, 2:6



W25 Fredericton (25 000 USD, tvrdý povrch hala) – Kanada

  • 20:30 – Catherine Harrisonová (Usa)/Kyle McPhillipsová (Usa) vs Sabastiani Leonová (Usa)/Alica Rusová – osemfinále 6:3, 6:1

W25 Sozopol (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Bulharsko

  • 14:00 – Victoria Munteanová (Fra)/Ya Yi Yangová (Tpe) vs Gabriela Andrea Knutsonová (Cze)/Katarína Strešnáková – osemfinále 6:3, 6:1

W15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 11:15 – Barbora Matúšová (3.) vs Na Dongová (Chn) – 1. kolo 1:6, 3:6

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

2 + 2 =