Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Pondelok 24. jún

Slováci v akcii: Pondelok 24. jún

by Majo Malinovský
Jozef Kovalík, Roland Garros 2024, Paríž

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 23 slovenských zástupcov.

ATP Wimbledon (21 359 523 EUR, tráva vonku) – Veľká Británia

M25 Satu Mare (25 000 USD, antuka vonku) – Rumunsko

  • 08:30 – Peter Naď vs Csongo Hejjas (Hun) – kvalifikácia 6:2, 6:1
  • 10:00 – Radovan Michalík vs Gheorghe Claudiu Schinteie (Rou) – kvalifikácia 7:6(9), 3:6, 10:6
  • 12:30 – Martin Krumich (Cze – 1.) vs Miloš Karol – 1. kolo 6:0, 6:3

M15 Bergamo (15 000 USD, antuka vonku) – Taliansko

  • 15:30 – Giulio Perego (Ita) vs Andrej Martin – kvalifikácia 6:7, 7:5, 5:10

M15 Kamen (15 000 USD, antuka vonku) – Nemecko

  • 09:00 – Samuel Puškár vs Noel Larwig (Ger) – kvalifikácia 6:2, 4:6, 0:10

M15 Wroclaw (15 000 USD, antuka vonku) – Poľsko

  • 10:00 – David Schwarc vs Mateusz Kulakowski (Pol) – kvalifikácia 7:5, 6:4
  • 11:00 – Simon Norman vs Jakub Novák (Cze) – kvalifikácia 6:2, 7:6
  • 11:00 – Vito Dell’elba (Ita) vs Jakub Krošlák – kvalifikácia 1:6, 4:6
  • 14:00 – Sebastian Eriksson (Swe) vs David Schwarc – kvalifikácia 6:3, 4:6, 7:10
  • 15:00 – Arthur Bonnaud (Fra) vs Jakub Krošlák – kvalifikácia 6:3, 6:1
  • 17:00 – Alan Bojarski (Pol) vs Simon Norman – kvalifikácia 6:1, 3:6, 10:3



W75 Doksy – Staré Splavy (60 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 10:00 – Eszter Mériová vs Ariana Geerlingsová (Esp) – kvalifikácia 4:6, 3:6
  • 10:00 – Shuo Fengová (Chn) vs Martina Okálová – kvalifikácia 6:4, 0:6, 0:3 a skreč, Fengová
  • 11:00 – Katrina Scottová (Usa) vs Salma Drugdová – kvalifikácia 6:3, 6:2
  • 14:00 – Kiara Žabková vs Michaela Bayerlová (Cze) – kvalifikácia 4:6, 2:6

W50 Palma del Rio (40 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Španielsko

  • 19:15 – Radka Zelníčková vs Rinko Matsudová (Jpn) – kvalifikácia 6:2, 6:4
  • 22:00 – Jekaterina Maklakovová (Rus)/Jekaterina Jašinová (Rus – 4.) vs Isabella Barrera Aguirreová (Usa)/Alica Rusová – osemfinále 6:4, 6:2

W35 Tarvisio (25 000 USD, antuka vonku) – Taliansko

  • 11:00 – Nikola Daubnerová vs Melania Delaiová (Ita) – kvalifikácia 2:6, 2:6
  • 11:00 – Sophie Parenteová (Ita) vs Emma Tóthová – kvalifikácia 0:6, 2:6

W15 Alkmaar (15 000 USD, antuka vonku) – Holandsko

  • 10:00 – Antonia Stoyanovová (Ned) vs Karolína Mráziková – kvalifikácia 6:1, 6:2

W15 Kamen (15 000 USD, antuka vonku) – Nemecko

  • 11:00 – Ingrid Vojčináková vs Victoria Chramcová – kvalifikácia 6:2, 6:3
  • 18:00 – Ingrid Vojčináková vs Jana Otzipková (Bel) – kvalifikácia 2:6, 6:3, 10:7

W15 Kursumlijska Banja (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 10:30 – Lara Stojanovská (Srb) vs Viktória Lacková – kvalifikácia 6:3, 6:2
  • 10:30 – Tamara Šramková vs Lucia Natalová (Esp) – kvalifikácia 2:6, 1:6

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

13 − 12 =