Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Pondelok 18. marca

Slováci v akcii: Pondelok 18. marca

by Majo Malinovský
Rebecca Šramková, Anna Karolína Schmiedlová, koláž, W60 Trnava

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii šestnástka našich.

Slovenské derby v Miami

Slovenské derby prinesie finále kvalifikácie na prestížnom podujatí Miami Open, keď sa proti sebe postavia dve slovenské reprezentantky, nasadená jednotka Anna Karolína Schmiedlová a Rebecca Šramková.

V Miami odštartuje kvalifikáciu aj naša mužská singlová jednotka Lukáš Klein, ktorý vyzve francúzskeho búrliváka Paireho.

Okrem toho bude v hre aj ďalšia trinástka našich, držíme palce!



WTA Miami Open (8 770 480 USD, tvrdý povrch vonku) – USA

ATP Miami Open (8 995 555 USD, tvrdý povrch vonku) – USA

M25 Badalona (25 000 USD, antuka vonku) – Španielsko

  • 10:00 – Peter Benjamín Privara (1.) vs Valentin Lapalu (Fra) – kvalifikácia 7:5, 6:3

M15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 10:30 – Radovan Michalík vs Valentin Vanta (Rou – 14.) – kvalifikácia 4:6, 6:4, 13:11
  • 12:30 – Alessandro Bellifemine (Ita – 4.) vs Norbert Marošík – kvalifikácia (4)6:7, 2:6

M15 Heraklión (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Grécko

  • 14:00 – Pablo Hermoso (Esp) vs Martin Kližan (9.) – kvalifikácia 6:7, 2:6

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 10:30 – Qiulin Wang (Chn – 7.) vs Dušan Baranec – kvalifikácia 7:6, 7:5

M15 Opatija (15 000 USD, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 09:00 – Aleksa Mardjonovič (Srb – 3.) vs Jakub Medveď (WC) – kvalifikácia 7:6, 6:1

M15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 12:30 – Cedric Stanke (Ger – 6.) vs Mihailo Kecojevič – kvalifikácia 6:4, 6:3
  • 14:00 – Oskar Grzegorzewski (Pol – 7.) vs Samuel Stolárik – kvalifikácia 6:3, 6:2



W15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 08:30 – Defne Cirpanliová (Tur – 3.) vs Katarína Pavlechová – kvalifikácia 3:6, 0:6
  • 10:00 – Martina Marušinová (7.) vs Ava Schuellerová (Aut) – kvalifikácia 6:1, 6:4

W15 Heraklión (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Grécko

  • 10:00 – Ingrid Vojčináková (3.) vs Maria Lazarenková (Ukr) – kvalifikácia 1:6, 7:6, 6:10
  • 10:00 – Nikola Břečková (Cze) vs Stella Kovačičová (15.) – kvalifikácia 6:4, 7:6

W15 Sabadell (15 000 USD, antuka vonku) – Španielsko

  • 13:00 – Nikola Daubnerová vs Min Liuová (Chn – 12.) – kvalifikácia 6:1, 6:1

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

20 − 9 =