Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Nedeľa 29. októbra

Slováci v akcii: Nedeľa 29. októbra

by Majo Malinovský
Lukáš Klein, Peugeot Slovakia Open 2023, Bratislava

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 23 slovenských zástupcov.

Už o titul dnes bude v talianskom Ortisei bojovať Lukáš Klein, ktorý sa na halovom podujatí po roku opäť predstaví vo finále.

V Bratislave štartuje kvalifikácia na 60-tisícovkové podujatie a v akcii bude hneď šestnástka našich dievčat.

Držíme palce!

ATP Challenger Ortisei (36 000 EUR, tvrdý povrch hala) – Taliansko

M25 Sharm El Sheikh (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 12:30 – Simon Norman vs Tai Sach (Aus – 15.) – kvalifikácia 6:4, 5:7, 10:12
  • 12:30 – Cedric Stanke (Ger) vs Andrej Krajčík – kvalifikácia 5:7, 6:0, 10:5
  • 14:00 – Pavel Verbin (Rus) vs Jakub Krošlák – kvalifikácia 6:3, 2:6, 4:10

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 08:30 – Rayen Hermassi (Tun) vs Michal Krajčí (11.) – kvalifikácia 1:6, 0:6



W60 Bratislava (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Slovensko

  • 10:00 – Irina Balus vs Stephanie Wagnerová (Ger – 12.) – kvalifikácia 4:6, 6:3, 1:6
  • 10:00 – Lara Schmidtová (Ger – 1.) vs Nikola Daubnerová (WC) – kvalifikácia 6:3, 6:0
  • 10:00 – Alevtina Ibragimovová (Rus – 2.) vs Laura Cíleková – kvalifikácia 6:3, 6:2
  • 11:30 – Radka Zelníčková (6.) vs Ema Mravcová (WC) – kvalifikácia 6:3, 6:4
  • 11:30 – Stefanie Auerová (Aut) vs Anika Jašková (10.) – kvalifikácia (5)6:7, 6:1, 1:0 a skreč. Jašková
  • 11:30 – Katarína Strešnáková (3.) vs Martina Marušinová – kvalifikácia 6:3, 6:1
  • 13:00 – Mia Pohánková (WC) vs Anna Klasenová (Ger – 16.) – kvalifikácia Klasenová skreč.
  • 13:00 – Tamara Šramková (WC) vs Denise Hrdinková (Cze – 14.) – kvalifikácia 2:6, 6:3, 1:6
  • 13:00 – Linda Ševčíková (Cze) vs Sofia Milatová (13.) – kvalifikácia 4:6, 2:6
  • 14:30 – Angelina Wirgesová (Ger – 4.) vs Soňa Depešová (WC) – kvalifikácia 6:2, 6:4
  • 14:30 – Laura Svatíková vs Denisa Hindová (Cze – 9.) – kvalifikácia 3:6, 2:6
  • 16:00 – Natália Kročková vs Emma Tóthová (15.) – kvalifikácia 7:6(1), 4:6, 3:6
  • 16:00 – Merel Hoedtová (Ned – 7.) vs Sára Šarinová – kvalifikácia 6:0, 6:0

W40 Heraklión (40 000 USD, antuka vonku) – Grécko

  • 11:00 – Stella Kovačičová vs Alyssa Reguerová (Fra) – kvalifikácia 7:6(1), (3)6:7, 6:3

W25 Sunderland (25 000 USD, tvrdý povrch hala) – Veľká Británia

  • 13:30 – Diana Maščeníková vs Bronte Murgettová (Gbr – WC) – kvalifikácia 3:6, 2:6

Zdroj: ts

 

 

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

sixteen + one =