Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Nedeľa 17. septembra

Slováci v akcii: Nedeľa 17. septembra

by Majo Malinovský
Lukáš Klein, Igor Zelenay

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii 18 slovenských zástupcov.


Druhý hrací deň na Davis Cupe

Druhý hrací deň čaká na našich daviscupových reprezentantov v Grécku, kde v Aténach po prvom dni hrajú s domácim tímom 1:1. Gréci zmenili zloženie úvodnej štvorhry, v ktorej sa napokon predstaví aj najväčšia domáca hviezda Stefanos Tsitsipas, nasledovať budú dvojhry.

Hrunčáková o hlavný turnaj

Viktória Hrunčáková v Číne bojuje v kvalifikačnom finále o miestenku do hlavného turnaja.

Okrem toho bude v hre ešte ďalšia štrnástka našich, držíme palce!

1. svetová skupina Davisovho pohára Grécko – Slovensko (Atény)

WTA Guangzhou (259 303 USD, tvrdý povrch vonku) – Čína

  • 09:45 – Viktória Hrunčáková (2.) vs Moyuka Učijima (Jpn – 8.) – finále kvalifikácie (3)6:7, 3:6

M25 Pardubice (25 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 10:00 – Šimon Šmejkal (Cze) vs Samuel Paulovčák – kvalifikácia 3:6, 3:6
  • 11:00 – Dušan Baranec vs Jiří Jindáček – kvalifikácia 6:3, 6:4
  • 11:00 – Tom Schonenberg (Ger – 5.) vs Pavel Gula – kvalifikácia 6:0, 6:2
  • 12:30 – Csongor Hejjas (Hun) vs Samuel Puškár (12.) – kvalifikácia 6:7, 3:6

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 10:30 – Peter Naď vs Hayden Loffler (Swz – WC) – kvalifikácia
  • 10:30 – Jakub Krošlák vs Charles Dossetter (Gbr – WC) – kvalifikácia



W60+H Caldas da Rainha (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Portugalsko

  • 13:00 – Nadiya Kolbová (Ukr) vs Katarína Strešnáková (14.) – kvalifikácia 3:6, 1:6

W40 Pazardzhik (40 000 USD, antuka vonku) – Bulharsko

  • 09:00 – Isabelle Kouzmanovová (Usa) vs Sofia Milatová (14.) – kvalifikácia 2:6, 5:7
  • 11:30 – Nika Radišičová (Slo – 1.) vs Nina Vargová – kvalifikácia 6:2, 6:3
  • 14:00 – Ivana Šebestová (Cze – 8.) vs Emma Tóthová – kvalifikácia 7:6(4), 7:5
  • 14:00 – Melis Rasimová (Bul – WC) vs Radka Zelníčková (9.) – kvalifikácia 1:6, 1:6

W25 Slobozia (25 000 USD, antuka vonku) – Rumunsko

  • 11:15 – Stefana Lazarová (Rou) vs Adela Polakovičová (14.) – kvalifikácia 4:6, 2:6
  • 15:00 – Sára Šarinová vs Ioana Zvonaruová (Rou – 15.) – kvalifikácia 6:3, 4:6, 3:10

W15 Kuršumlijska Banja (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 10:30 – Forta Morinaová (Kos) vs Mia Mayerová – kvalifikácia 4:6, 0:6

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

1 × five =