Anna Karolína Schmiedlová, W60 Trnava
Anna Karolína Schmiedlová (Foto: TC Empire Trnava)

Slováci v akcii: Nedeľa 16. októbra

BRATISLAVA – Dnešný deň sa na súťažných kurtoch predstaví 18 slovenských zástupcov.


Kovalík na ATP turnaji v Neapole, Horanský v Antverpách

Po dlhšej odmlke sa na ATP turnajoch predstavia dvaja slovenskí tenisti. Jozefa Kovalíka čaká zápas úvodného kola kvalifikácie na turnaji v Neapole proti Chorvátovi Gojovi, Horanský naopak o postup zabojuje v belgických Antverpách proti nasadenej štvorke Guinardovi.

Schmiedlová v Trnave o titul

Anna Karolína Schmiedlová vo finále v Trnave narazí na talentovanú nemeckú súperku Evu Lysovú.

Na turnajoch nižšej kategórie bude v akcii ešte pätnástka našich, držíme palce!



ATP Neapol (612 000 EUR, tvrdý povrch vonku) – Taliansko

  • 13:00 – Jozef Kovalík (4.) vs Borna Gojo (Cro) – kvalifikácia 3:6, 0:3 a skreč. Kovalík

ATP Antverpy (648 130 EUR, tvrdý povrch hala) – Belgicko

  • 13:30 – Manuel Guinard (Fra – 4.) vs Filip Horanský – kvalifikácia 6:4, 6:4

M15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 10:00 – Robin Mick Bucher (Sui) vs Radovan Michalík – kvalifikácia 2:6, 1:6

M15 Heraklion (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Grécko

  • 10:00 – Miloš Karol (2.) vs Yoav Levy (Isr – WC) – kvalifikácia 6:2, 6:0

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:00 – Niccolo Festini Mira (Ita – WC) vs Dušan Baranec – kvalifikácia 7:6, 1:6, 7:10
  • 12:00 – Stevan Popovič (Ger) vs Tomáš Lánik – kvalifikácia 4:6, 6:4, 10:4
  • 13:30 – Andrej Krajčík vs Tom Evans (Aus – 12.) – kvalifikácia 6:7, 4:6
  • 13:30 – Luca Fantini (Ita – 6.) vs Šimon Habšuda – kvalifikácia 7:5, 6:1
  • 13:30 – Lenn Luemkemann (Ger) vs Pavel Gula – kvalifikácia 6:1, 1:6, 10:8
  • 13:30 – Ivo Verčík vs Majun Li (Chn – 13.) – kvalifikácia

W60 Glasgow (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Veľká Británia

  • 15:30 – Brooke Anna Blacková (Gbr) vs Laura Svatíková (14.) – kvalifikácia 1:6, 6:3, 4:10

W60 Hamburg (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Nemecko

  • 11:30 – Anna Marie Weissheimová (Ger – WC) vs Eszter Mériová (10.) – kvalifikácia 2:6, 2:6
  • 12:30 – Josy Daemsová (Ger – WC) vs Sofia Milatová (12.) – kvalifikácia 7:6(4), 3:6, 11:9

W60 Saguenay (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Kanada

  • 20:00 – Louise Kwongová (Can) vs Alica Rusová (13.) – kvalifikácia 4:6, 4:6

W60 Trnava (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Slovensko

W25 Sozopol (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Bulharsko

  • 11:30 – Katarína Strešnáková (3.) vs Katerina Dimitrovová (Bul) – kvalifikácia 6:4, 6:2

W15 Heraklión (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Grécko

  • 10:00 – Natálie Paterová (Cze) vs Mia Mayerová – kvalifikácia 1:6, 0:6
  • 13:00 – Jovana Peričová (Srb) vs Karolína Krajmer – kvalifikácia 3:6, 3:6

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Gilbert Soares Klier Junior

Ďalší tenisový dopingový hriešnik: Mladý olympijský medailista spoznal svoj trest

RIO DE JANEIRO – Brazílsky tenista Gilbert Soares Klier Junior dostal zákaz činnosti na 12 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

19 − thirteen =