Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Nedeľa 16. apríla

Slováci v akcii: Nedeľa 16. apríla

by Majo Malinovský
Jozef Kovalík

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 22 slovenských zástupcov.


Kovalík v Barcelone o hlavnú súťaž

O hlavný turnaj prestížneho antukového podujatia v Barcelone dnes vo finále kvalifikácie zabojuje Jojo Kovalík, ktorého vyzve domáci Tiffon.

V Banja Luke odštartuje z pozície nasadenej päťky kvalifikáciu Lukáš Klein.

Okrem toho bude v kvalifikáciách v hre ďalšia osemnástka našich, držíme palce!



ATP Barcelona (2 872 435 EUR, antuka vonku) – Španielsko

  • 15:15 – Pol Martin Tiffon (Esp) vs Jozef Kovalík (9.) – finále kvalifikácie 3:6, 7:5, 2:6

ATP Banja Luka (630 705 EUR, antuka vonku) – Bosna a Hercegovina

  • 11:00 – Arthur Cazaux (Fra) vs Lukáš Klein (5.) – kvalifikácia 4:6, 4:6

ATP Challenger Split (73 000 EUR, antuka vonku) – Chorvátsko

M25 Split (25 000 USD, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 14:00 – Alexandar Balj (Srb) vs Ján Osuský – kvalifikácia

M15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 10:00 – Radovan Michalík vs Maik Steiner (Ger – 9.) – kvalifikácia 3:6, 6:7
  • 12:00 – Ruben Hartig (Ger) vs Pavel Gula (Alt) – kvalifikácia 6:1, 6:3

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:00 – Tristan Nitschke (Ger) vs Dušan Baranec – kvalifikácia 6:7, 3:6
  • 09:00 – Andrej Krajčík vs Blaž Rola (Slo – 10.) – kvalifikácia 0:6, 1:6
  • 09:00 – Tushar Sharma (Ind) vs Tomáš Lánik (16.) – kvalifikácia 3:6, 3:6
  • 10:00 – Lukáš Palovič (6.) vs Chirag Duhan (Ind) – kvalifikácia 7:6, 6:2
  • 11:15 – Aliaksey Matsiush (Blr) vs Jakub Kaťuch – kvalifikácia 1:6, 0:6
  • 11:15 – Maxence Rivet (Fra) vs Samuel Puškár – kvalifikácia 6:4, 6:3



W60 Koper (60 000 USD, antuka vonku) – Slovinsko

  • 12:00 – Sára Suchánková vs Miriana Tonaová (Ita – 15.) – kvalifikácia 5:7, 3:6
  • 13:30 – Eszter Mériová (5.) vs Ela Plosniková (Slo – WC) – kvalifikácia 6:0, 6:1
  • 15:00 – Anamari Znuderlová (Slo) vs Emma Tóthová (16.) – kvalifikácia 3:6, 0:6
  • 16:30 – Iva Primoracová (Cro) vs Sofia Milatová (13.) – kvalifikácia 3:6, 1:6

W25 Nottingham (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Veľká Británia

  • 13:30 – Katarína Strešnáková (3.) vs Jessica Matthewsová (Gbr) – kvalifikácia 6:2, 6:1
  • 15:00 – Erin Pearceová (Gbr – WC) vs Ingrid Vojčináková (12.) – kvalifikácia 4:6, 4:6

W15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 10:00 – Ustiniya Lekomtsevová (Rus) vs Natália Slabá (12.) – kvalifikácia 6:7, 5:7

W15 Kursumlijska Banja (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 09:00 – Hristina Ljubaová (Srb) vs Sára Šarinová – kvalifikácia 0:6, 1:6
  • 11:00 – Tea Nikčevičová (Mne) vs Laura Cíleková (12.) – kvalifikácia 5:7, 2:6
  • 13:30 – Anastasija Arsičová (Srb) vs Kristína Mráziková – kvalifikácia 6:3, 6:1

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

18 − 3 =