Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Nedeľa 1. októbra

Slováci v akcii: Nedeľa 1. októbra

by Majo Malinovský
Tereza Mihalíková

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii až 23 slovenských zástupcov.


Mihalíková v debli v Pekingu

Po boku domácej hráčky odštartuje Tereza Mihalíková deblovú púť na prestížnom podujatí v čínskom Pekingu.

Okrem toho bude dnes v hre ďalších 22 našich zástupcov, držíme palce!

WTA Peking (8 127 389 USD, tvrdý povrch vonku) – Čína

ATP challenger Alicante (118 000 EUR, tvrdý povrch vonku) – Španielsko

  • 13:30 – Lukáš Pokorný vs Vladyslav Orlov (Ukr – 7.) – kvalifikácia 6:3, 6:0

M25 Pazardzhik (15 000 USD, antuka vonku) – Bulharsko

  • 10:00 – Pavel Marinov (Bul) vs Vladimír Kravec – kvalifikácia 6:4, 7:6
  • 13:00 – Simon Norman vs Martin Bonev (Bul) – kvalifikácia 6:2, 6:0

M15 Bad Waltersdorf (15 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 09:00 – Patrick Zahraj (Ger – 5.) vs Andrej Krajčík – kvalifikácia 6:1, 6:1
  • 10:00 – Filip Freitag (Aut – WC) vs Samuel Puškár (11.) – kvalifikácia 1:6, 2:6
  • 10:00 – Tomáš Lánik (4.) vs Dennis Dragomirov (Ger) – kvalifikácia 6:4, 6:2
  • 12:00 – Aljaž Kirbis (Slo – WC) vs Radovan Michalík (10.) – kvalifikácia 5:7, 6:7

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:30 – Roberto Cid Subervi (Dom – 3.) vs Peter Benjamín Privara (4.) – finále 6:1, 6:3
  • 09:00 – Peter Červenák vs Arthur Laborde (Sui – 16.) – kvalifikácia 2:6, 1:6
  • 12:00 – Hugo Cardinaud (Fra) vs Peter Naď (10.) – kvalifikácia 3:6, 4:6



W40 Lisabon (40 000 USD, antuka vonku) – Portugalsko

  • 14:30 – Nadiya Kolbová (Ukr) vs Radka Zelníčková (9.) – kvalifikácia 6:3, 6:0

W15 Bad Waltersdorf (15 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 09:00 – Ingrid Vojčináková (3.) vs Kasandra Leoni Djekičová (Aut – WC) – kvalifikácia 6:1, 6:1
  • 10:00 – Irina Balus (2.) vs Lisa Gruberová (Aut – WC) – kvalifikácia 6:2, 6:2
  • 10:00 – Martina Marušinová (4.) vs Anastasiia Firmanová (Ukr) – kvalifikácia 3:6, 3:6
  • 14:00 – Zuzana Sopková (Aut) vs Victoria Chramcová (16.) – kvalifikácia 3:6, 6:1, 10:6
  • 14:00 – Stella Kovačičová vs Emma Slavíková (Cze – 12.) – kvalifikácia 3:6, 1:6
  • 14:00 – Mia Mayerová vs Inez Maria Kotlíková (Cze – 10.) – kvalifikácia 1:6, 0:6

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:30 – Ivana Gombitová vs Mirabelle Tahiriová (Usa) – kvalifikácia 6:4, 6:4
  • 09:30 – Alexandra Gombitová vs Romane Longuevilleová (Bel) – kvalifikácia 0:6, 0:6

W15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, antuka vonku) – Egypt

  • 10:00 – Martyna Kubková (Pol – 1.) vs Katarína Kužmová (2.) – finále 6:3, 6:0

W15 Šibenik (15 000 USD, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 10:15 – Nikola Břečková (Cze) vs Sára Šarinová (11.) – kvalifikácia 6:2, 6:0
  • 13:00 – Adela Polakovičová vs Alexandra Vasilievová (Rus) – kvalifikácia 6:4 a skreč. Vasilievová

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

19 − 11 =