Home Najdôležitejšie Sexi Bouchardová vydražila svoju krásu: Životný zážitok s tenistkou ho bude stáť poriadny balík

Sexi Bouchardová vydražila svoju krásu: Životný zážitok s tenistkou ho bude stáť poriadny balík

by Majo Malinovský
Eugenie Bouchardová

WESTMOUNT – Príťažlivá kanadská tenisová kráska Eugenie Bouchardová (26) je aj počas pandémie koronavírusu stále v kurze. Aktuálne až 328. hráčka sveta púta neustále pozornosť svojim zjavom a aktivitou na sociálnych sieťach a inak tomu nie je ani teraz.


26-ročná rodáčka z kanadského Westmountu potvrdila, že má srdce na správnom mieste, keď sa pridala k množstvu športovcov v charitatívnej akcii na zhromaždenie prostriedkov pre najchudobnejších obyvateľov USA, ktorých pandémia zasiahla najviac. Niekdajšia päťka svetového rebríčka Bouchardová sa stala tvárou kampane “All in Challenge,” v ktorej známe osobnosti za finančný dar pre nadáciu ponúkajú fanúšikom životný zážitok v podobe osobného stretnutia so svojím idolom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

just call me carole

Príspevok, ktorý zdieľa Genie Bouchard (@geniebouchard),

Konkrétne to pre víťaza aukcie o “rande” s Kanaďankou znamená, že bude mať možnosť počas zápasu Bouchardovej sedieť na vybranom turnaji v lóži s jej realizačným tímom, po zápase si užiť nejaké spoločne strávené chvíle s wimbledonskou finalistkou z roku 2014 pri dobrom jedle a ako pamiatku dostane od Genie cenný suvenír v podobe jej rakety s autogramom.Šialená suma

Naozaj obdivuhodná je ale suma, za ktorú si svoj životný sen vyplní víťaz aukcie. V apríli bola stanovená vyvolávacia cena 2500 dolárov, víťaz ju ale mnohonásobne navýšil. V piatok aukcia skončila s najvyššou ponukou až 85 tisíc dolárov, čo je v prepočte viac ako 77 tisíc eur, čo evidentne nečakala ani samotná Kanaďanka.

“Ste skvelí! Som veľmi rada, že môžem byť súčasťou takého úžasného projektu. Už sa nemôžem dočkať, kedy spoznám víťaza,” reagovala natešená Bouchardová po skončení aukcie.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

1 × 1 =