Home Najdôležitejšie Sexi Bouchardová opäť v centre pozornosti: Obrovský záujem o krásku priniesol kolaps

Sexi Bouchardová opäť v centre pozornosti: Obrovský záujem o krásku priniesol kolaps

by Majo Malinovský
Eugenie Bouchardová

WESTMOUNT – Aj keď už dlhšie nepatrí medzi absolútnu svetovú špičku, aktuálne 328. hráčka sveta Eugenie Bouchardová (26) stále oslovuje množstvo fanúšikov.

Kanadská kráska, ktorá patrí medzi najväčšie sexsymboly na tenisovej scéne, to opäť potvrdila cez víkend, kedy sa chcela pripraviť na virtuálny turnaj Mutua Madrid Open Virtual Pro, ktorý má aj charitatívny podtext.

Niekdajšia svetová päťka je medzi šestnástkou nominovaných v ženskej kategórii a tak sa rozhodla si pred prvým ostrým súbojom zatrénovať na svojom playstation. Keďže fanúšikovia Bouchardovú veľmi radi sledujú, pozvala ich na svoje vystúpenie, to ale kanadská kráska robiť nemala. Herná konzola Bouchardovej totiž pod obrovským náporom záujemcov skolabovala.

“Vstala som z postele a zistila, že mám niekoľko správ, že si ma nemôžete pridať. Pozriem sa na to,” napísala na sociálnej sieti v nedeľu ráno a už onedlho zverejnila aj foto s nápisom: “Vyriešené. Ideme na to.” Lenže už o chvíľu musela fanúšikov znova sklamať: “Príliš veľa z vás si ma pridalo a môj playstation skolaboval. Budem musieť reštartovať, takže vďaka.”Nakoniec sa jej zopár zápasov s fanúšikmi podarilo odohrať a najviac sa jej zapáčil ten, v ktorom zahrala 25 víťazných lôpt a ani jednu nevynútenú chybu.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

15 − fourteen =