Home Najdôležitejšie Serena o otrasnom momente prvého bozku: Jeden z najhorších zážitkov môjho života

Serena o otrasnom momente prvého bozku: Jeden z najhorších zážitkov môjho života

by Majo Malinovský
Serena Williamsová

NEW YORK – Prvá pusa je rozhodne pre väčšinu ľudí momentom, ktorý si udrží v pamäti až do konca svojho života. Kým množstvo z nás si spája prvý bozk s niečím pozitívnym, čo sa v nás prebudilo, rekordná americká grandslamová šampiónka Serena Williamsová (38) na svoju prvú pusu spomína veľmi nerada.


Fenomenálna tenistka sa fanúšikom zverila, že jej prvá pusa padla tesne pred 18. narodeninami, ale na rozdiel od väčšiny ľudí tento moment označuje ako otrasný zážitok. “Je to niečo, na čo nikdy nezabudnem, bol to jeden z najhorších zážitkov môjho života,” uviedla pre Essentially Sports Serena. “Mala som skoro 18 a bol to jeden chlapec, ktorý práve dokončil strednú školu,” pokračovala americká šampiónka a v skratke dodáva: “Aby som to skrátila. Ten chlapec ma v Taliansku pobozkal divoko. A bolo to hrozné.”

“Pamätám si, že mi z toho bolo zle od žalúdka, bolo to hrozné. Bežala som domov a hovorila som: ‘On ma pobozkal a mne sa to nepáčilo.’ Plakala som a bola som poriadne rozrušená,” podrobnejšie opisuje pikantériu zo svojho osobného života Serena, ktorá sa už dnes spolu s podnikateľom Alexisom Ohanianom raduje zo spoločného šťastného manželstva. Párik uzavrel manželský zväzok v roku 2017 a v tom istom roku sa im narodila dcérka Alexis.Americká rekordérka je najlepšou tenistkou tisícročia a možno aj celej histórie. Podobne ako ostatní hráči a hráčky ale teraz 38-ročná stále hrajúca legenda netrpezlivo očakáva návrat do súťažného kolotoča a prahne po ďalších trofejách a minimálne vyrovnanie rekordu Margaret Courtovej, na ktorú stráca už len jediný grandslamový titul.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

five × 1 =