Home Najdôležitejšie Reilly Opelka kritizoval hráčov štvorhry: Najviac preplácaní športovci sveta!

Reilly Opelka kritizoval hráčov štvorhry: Najviac preplácaní športovci sveta!

by Jaroslav Šípkar
Reilly Opelka

Američan Reilly Opelka na sociálnej sieti kritizoval špecialistov na štvorhu. Nazval ich najviac preplácanými športovcami sveta.


Reilly Opelka je známy nielen výborným servisom, ale aj tým, že si nezvykne dávať servítku pred ústa a často verejne kritizuje veci, ktoré sa mu nepáčia. Tentoraz si zobral na paškál špecialistov na štvorhru.

„Tenisti, ktorí hrajú štvorhru, sú najviac preplácanými športovcami na svete,” napísal Američan na sociálnej sieti.

„Mimo Spojeného kráľovstva lístky vôbec nepredávajú, pokiaľ nehrajú dobre vo dvojhre. Ľudia sledujú štvorhru len vtedy, keď hrajú najlepší singlisti,” prezentoval svoj názor Opelka.

„Súhlasím, že nie všetci single hráči predávajú lístky. Ale vo štvorhre nie je na predaj vôbec ani jeden hráč. Jedinou výnimkou sú bratia Bryanovci, ktorí sa dobre predávali,“ dodal.

Opelka dostal zaujímavú reakciu od jedného z diskutujúcich fanúšikov. Oponoval Opelkovi s tým, že označil jeho hru nudnú pre množstvo es. „Súhlasím… ale keď hrám s Medvedevom, Ruudom alebo Nadalom, zdá sa, že ľudia sa pozerajú,” reagoval americký tenista.Podobné články

Leave a Comment

1 × three =

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy