Rafael Nadal, US Open
Rafael Nadal (Foto: TASR/AP - Frank Franklin II)

Rafael Nadal vysmial novinára, ktorý sa pýtal na porušovanie 25-sekundového limitu pred podaním

Španiel Rafael Nadal vysmial novinára na pozápasovej tlačovej konferencii po otázke na porušovanie 25-sekundového limitu pred servisom.


Rafael Nadal vstúpil do US Open prehratým setom s Austrálčanom japonského pôvodu Rinkym Hijikatom, no dokázal otočiť a vyhral 3:1. Španiel tento rok vyhral aj 20. grandslamový zápas a zostáva bez prehry na podujatiach „Veľkej štvorky“.

Na pozápasovej tlačovej konferencii dostal od jedného novinára otázku na porušovanie 25-sekundového limitu pred servisom. Nadal vybuchol smiechom a reagoval: „To je vtip“.

Následne odpoveď rozviedol. „V mojej kariére som dostal veľa varovaní. Nikdy som ich nedostal za rozbitú raketu alebo za to, že by som niečo vystrájal na kurte. Ale áno dostal som ich. Problém je, že sa veľa potím. V posledných rokoch nie sú chlapci, ktorí nosia uteráky. A aby ste si ich zobrali, musíte ísť na najvzdialenejšie miesto na kurte. Hráči ako ja tak majú problémy s časom. Ale nestáva sa to tak často,“ reagoval Rafael Nadal.About Jaroslav Šípkar

Check Also

Renáta Jamrichová

Slováci v akcii: Streda 1. februára

BRATISLAVA – Dnešný deň sa na súťažných kurtoch predstaví desiatka slovenských zástupcov. M15 Monastir (15 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

15 − 11 =