Home Najdôležitejšie Podľa ruského experta má Nadal ľahšiu skupinu ako Djokovič: A aj tak možno nepostúpi, tvrdí

Podľa ruského experta má Nadal ľahšiu skupinu ako Djokovič: A aj tak možno nepostúpi, tvrdí

by Jaroslav Šípkar
Rafael Nadal, zranenie nosa

Bývalý ruský tenista a finalista Davisovho pohára 1995 Andrej Česnokov hovorí o tom, že Nadal má ľahšiu skupinu na Turnaji majstrov ako Djokovič a aj tak možno nepostúpi.


Rafael Nadal sa na Turnaji majstrov predstaví v skupine s Kanaďanom Felixom Augerom-Aliassimeom, Američanom Taylorom Fritzom a Nórom Casperom Ruudom.

„Nadal hrá v závere sezóny dosť slabo. Auger-Aliassime a Fritz sú veľmi silní. Ruud hrá v poslednom čase veľmi slabo, možno sa rozhodol pre pauzu po US Open. Hral už dve grandslamové finále, no po US Open neukázal vôbec nič, to je hrozné. Myslím si, že skupina s Rublevom, Djokovičom a Medvedevom je zaujímavejšia,” vyhlásil bývalý ruský tenista Andrej Česnokov pre portál championat.ru.

„Je možné, že Nadal nepostúpi zo skupiny. V zápase s Paulom bolo cítiť, že je Nadal unavený. Na začiatku turnaja je to len hráč, ale na konci turnaja je to skutočné monštrum,” poznamenal finalista Davisovho pohára 1995.

Nadal vstúpi do Turnaja majstrov zápasom s Fritzom. 36-ročný Španiel sa na záverečnom podujatí dvakrát v kariére dostal do finále, ale ani raz nezískal titul. Na US Open prehral v osemfinále prekvapujúco s domácim Američanom Tiafoeom. Po dvojmesačnej prestávke sa predstavil na halovom turnaji Masters v Paríži, neudržal vedenie 1-0 na sety s Paulom.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

2 × four =