Home Najdôležitejšie O finále si nezahrá: Šramková v Dubaji skončila na rakete neobľúbenej súperky

O finále si nezahrá: Šramková v Dubaji skončila na rakete neobľúbenej súperky

Rebecca Šramková, ITF Dubaj

DUBAJ – Slovenská tenistka Rebecca Šramková na turnaji ITF v dubaji s dotáciou 100-tisíc USD podobne ako vlani stroskotala pred bránami semifinále.

V dnešnom štvrťfinálovom súboji nestačila na britskú favoritku a bývalú 38. hráčku sveta Heather Watsonovú, ktorej za hodinu aj 15 minút podľahla v dvoch setoch 1:6, 3:6, pričom v druhom dejstve Šramková stratila veľmi nádejné vedenie 3:0.

Šramková, ktorá tak ani v treťom vzájomnom súboji s britskou súperkou nehurala ani set, tak podobne ako vlani v Dubaji stroskotala vo štvrťfinále. Wimbledonská šampiónka z mixu sa v boji o finále stretne s víťazkou holandsko-ruského súboja Hartonová – Zajcevová.

Heather Watsonová (Gbr – 7.) vs Rebecca Šramková (3.) – štvrťfinále 6:1, 6:3