Nick Kyrgios
Nick Kyrgios (Foto: TASR/AP - Elise Amendola)

Nick Kyrgios: Herečka, ktorá sa mu páči, dvaja najťažší súperi a čo by robil s Djokovičom na pustom ostrove?

Nick Kyrgios hovoril o tom, čo by urobil, keby sa ocitol s Novakom Djokovičom na pustom ostrove. Prezradil tiež, ktorá herečka sa mu páči a ktorí dvaja súperi sú najťažší.


Austrálsky tenista v príbehoch na sociálnej sieti instagram odpovedal na otázky fanúšikom. Jedna z nich smerovala na to, čo by urobil, keby uviazol na opustenom ostrove s 20-násobným grandslamovým šampiónom Novakom Djokovičom. „Hral by som sa na schovávačku,“ odpovedal Kyrgios.

Ďalšia z otázok fanúšikov smerovala na to, ktorá známa herečka sa mu páči. „Anne Hathawayová,“ mal jasno austrálsky búrlivák.

Nick Kyrgios prezradil dvoch najťažších súperov

Kyrgios prekvapil v odpovedi, ktorí súperi boli pre neho najťažší. Nebolo to proti súperom z „Veľkej trojky“ Rogerovi Federerovi, Rafaelovi Nadalovi či Novakovi Djokovičovi. Najťažšie to podľa Kyrgiosa bolo proti trojnásobnému grandslamovému šampiónovi Andymu Murraymu a proti Japoncovi Keiovi Nishikorimu.

Kyrgios Djokoviča porazil bez straty setu v oboch vzájomných súbojoch. S Nadalom prehráva vo vzájomnej bilancii 3-5, mimo antuky majú vyrovnanú bilanciu 3-3. Federera porazil v prvom vzájomnom súboji, nasledujúcich šesť ale prehral.

Kyrgios hral proti Murrymu sedemkrát, z toho päťkrát prehral. Nishikorimu čelil štyrikrát, zakaždým prehral.About Jaroslav Šípkar

Check Also

Michail Kukuškin

VIDEO 33-ročný Kukuškin odvrátil štyri mečbaly a poslal Kazachstan do vedenia: Spasí Srbov Djokovič?

MADRID – Tenisti Kazachstanu vedú vo štvrťfinálovom súboji finálového turnaja Davisovho pohára nad Srbskom 1:0. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

fourteen − four =