Home Správy Martin v Buenos Aires s prehrou v 1. kole

Martin v Buenos Aires s prehrou v 1. kole

BUENOS AIRES – Andrej Martin prehral v 1. kole turnaja kategórie ATP Challenger v argentínskom Buenos Aires (50 000 USD +H, antuka vonku) s domácou päťkou žrebu Renzom Olivom 5:7, 1:6.

Úvodné dejstvo sa začalo lepšie pre bratislavského rodáka. Po brejku na 3:2 však stratil podanie a nevyšla mu ani koncovka. Najskôr nepremenil za stavu 4:4 dvojicu brejkbalov, zatiaľ čo jeho súper o pár minút pri druhom setbale na príjme nezaváhal.

Druhý set sa lámal už na začiatku. Andrej nevyužil za stavu 1:1 postupne tri šance na brejk a o chvíľu prehrával 1:4. Argentínčan mal momentum na svojej strane a v koncovke už nášho tenistu k ničomu nepustil.

• Martin premenil iba 1 zo 6 brejkbalov
  • jediné eso zápasu zahral v 2. sete Olivo
  • po 1. aj 2. servise vyhral viac ako 60 percent výmen

Včera vypadol v 1. kole aj Jozef Kovalík a Slovensko už nemá v singlovej časti turnaja žiadneho zástupcu. Obaja tenisti si ešte spolu zahrajú štvorhru.