Home Najdôležitejšie Martin Kližan reaguje na Moškove slová o šetrení: Hlavne, že 100-tisíc € pre Molčanovho trénera sa nájde

Martin Kližan reaguje na Moškove slová o šetrení: Hlavne, že 100-tisíc € pre Molčanovho trénera sa nájde

by Jaroslav Šípkar
Martin Kližan

BRATISLAVA – Igor Moška hovoril o šetrení, ktoré čaká NTC. Martin Kližan mu na jeho slová poslal ostrú reakciu.


Generálny sekretár NTC Igor Moška v nedávnom rozhovore pre Nový Čas hovoril o šetrení, ktoré čaká na NTC v súvislosti s energetickou krízou. „Vlastne nevieme, čo nás čaká. Vieme, aké sú aktuálne ceny, do konca roka by sme to mali nejako potiahnuť, ale čo bude po prvom januári, to netuší nik. Isté je jedno: budeme musieť riadne šetriť, aby to NTC prežilo,“ vyhlásil.

Na jeho slová v komentári pod naším príspevkom na sociálnej sieti facebook prezentoval svoj názor bývalý slovenský tenista Martin Kližan.

„Presne tak pán Moška. Aby to NTC prežilo, aneb aby Moškova akádemia prežila. Však čo nás po kluboch, akadémiách a centrách. Idete ,,riadne,, šetriť, ale miliónik navyše už k trojmiliónovému úveru si zoberiete kvôli NTC Košice všakže, cez 100.000 EUR ročne na trénera pre Molčana sa tiež nájde. Hlavne, aby NTC prežilo. Všetkých viac ako 200 tenisových klubov na Slovensku práve dostalo od Vás facku,” napísal Martin Kližan.

Len pre upresnenie, trénerom Alexa Molčana je Marián Vajda, ktorý v minulosti viedol svetovú jednotku Novaka Djokoviča. Je evidentné, že (nielen) slovenský šport má pred sebou ťažké časy. Po príklad netreba chodiť ďaleko, hokejové Košice sa museli pre vysoké účty za elektrinu vysťahovať zo Steel arény do omnoho menšej Crow arény. A podobných príkladov pravdepodobne bude pribúdať.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

one × one =