Home Najdôležitejšie Clijstersová bráni Halepovú a ostro útočí na Mouratogloua: Manipulovali s ňou! Nechápem, že vyviazne bez trestu

Clijstersová bráni Halepovú a ostro útočí na Mouratogloua: Manipulovali s ňou! Nechápem, že vyviazne bez trestu

by Jaroslav Šípkar
Simona Halepová

Legendárna Kim Clijstersová tvrdo bráni Simonu Halepovú a útočí na jej tím na čele s Patrickom Mouratoglouom. Manipulovali s ňou! Ako môžu vyviaznuť bez trestu?

Belgičanka Kim Clijstersová bráni Rumunku Simonu Halepovú, ktorej kariéru ničí obvinenie z dopingu. Užila doplnok výživy, ktorý jej odporučil tréner Patrick Mouratoglou. Ten sa aj ospravedlnil a bol pripravený prevziať za to zodpovednosť. No Clijstersová nechápe, ako mohol vyviaznuť bez trestu, keď v podstate celú situáciu zavinil on.

“Pre mňa je najväčšou červenou vlajkou tím. Nemôžem uveriť, že pre tím nie je žiadny trest ani dôsledky, ale len pre športovca. Bol to jej tím, ktorý ju presvedčil zobrať si doplnok výživy a zobrala ho bez váhania. Mali by ste dôverovať svojmu tímu, mali by ste veriť ľuďom okolo seba. Myslíte si, že budú robiť správne veci, že robia správne veci,” hovorila Kim Clijstersová v podcaste Andyho Roddicka.

“Pre mňa je to prípad manipulácie. Situácia, obzvlášť v prípade ženy, pri ktorej tréneri preberajú zodpovednosť. Je to manipulácia, nemôžem pre to nájsť iné vhodné slovo. Predsa oni preberajú kontrolu nad všetkým, čo sa deje okolo športovca,” nechápe legendárna Belgičanka, ako mohol tréner Patrick Mouratoglou vyviaznuť bez následkov. Francúz nedávno znovu obnovil svoju spoluprácu s Dánom Holgerom Runem.Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

1 + 14 =