Gabriela Sabatiniová, Beatriz Garofalová
Gabriela Sabatiniová s rodičmi (Foto: reprofoto Twitter@Puppotenis)

Legendárna argentínska kráska v slzách: Koronavírus Sabatiniovej vzal osobu, ktorú najviac milovala

BRATISLAVA – Legendárna argentínska kráska a víťazka US Open 1990 Gabriela Sabatiniová (50) smúti. Preslávená grandslamová šampiónka prišla o najbližšiu osobu.


50-ročná argentínska legenda, ktorá musela svoju tenisovú kariéru predčasne ukončiť v októbri 1996 už ako 26-ročná, žiali. Sympatická tmavovláska pred pár dňami prišla o svoju najväčšiu životnú oporu, fanúšičku a predovšetkým zbožňovanú mamku Beatriz Garofalovú.

Milovaná mama, ktorá bola vlani hospitalizovaná s pľúcnymi problémami spojenými s koronavírusom, sa dožila 81 rokov a po strate otca Osvalda, ktorý zomrel pred piatimi rokmi, tak prišla aj o druhého milovaného rodiča. Sabatiniová mala s rodičmi idylický vzťah a práve v ich náručí vždy našla potrebnú podporu.„Koronavírus zasiahol celú moju rodinu. Neter bola infikovaná už v apríli, potom boli nakazení ostatní. Vrátane matky,“ smutne konštatovala Sabatiniová už vlani pre CNN.

Úprimnú sústrasť v neľahkom období vyjadrili argentínskej tenisovej legende napríklad aj krajania: speváčka a herečka Valeria Lynch či argentínsky tenista Guillermo Vilas.Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Anika Jašková

Slováci v akcii: Pondelok 5. februára

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii dvanástka slovenských zástupcov. M15 Sharm El Sheikh (15 000 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

17 + 18 =