Home Najdôležitejšie FOTO Monfils to po senzačnej prehre poriadne schytal: Lúzer, skonči s tenisom, ničíš tento krásny šport!

FOTO Monfils to po senzačnej prehre poriadne schytal: Lúzer, skonči s tenisom, ničíš tento krásny šport!

by Majo Malinovský
Gael Monfils

RÍM – Na súťažné dvorce sa vrátil po takmer siedmich mesiacoch a jeho vystúpenie skončilo senzačnou prehrou s nemeckým kvalifikantom. Gael Monfils v Ríme nezvládol úvodné vystúpenie a následne schytal od tenisových fanúšikov poriadnu kritiku a tvrdé slová.


Návrat mu nevyšiel

Monfils sa semifinálovej februárovej prehre v Dubaji s Djokovičom vrátil na kurty v talianskom Ríme, kde mal v pláne rozohrať sa pred blížiacim sa jeho domácim grandslamom Roland Garros. Plán mu však nevyšiel – zlyhal hneď v úvodnom vystúpení, keď v stretnutí prerušenom po výpadku elektrického prúdu nestačil na nemeckého kvalifikanta a aktuálne 97. hráča rebríčka ATP Dominika Koepfera.

Video: Youtube

S Nemcom uhral Monfils len šesť hier a po krutej porážke 2:6, 4:6 sa prekvapivo rozlúčil s prestížnym podujatím hneď po úvodnom zápase. Ešte viac ako samotná prehra ale zarezonovali následné tvrdé reakcie fanúšikov, ktorí sa nehanbili použiť aj tie najvulgárnejšie slová a francúzskemu šoumenovi poriadne naložili!Tvrdé správy plné nenávisti a vulgárnych slov

Francúz viaceré z tvrdých správ od nenávistných ľudí zverejnil prostredníctvom svojich príbehov na Instagrame a tie jasne dokumentujú obrovskú nenávisť ľudí, ktorí používajú na Monfilsa tej najvulgárnejší slovník. “Po**baný otrok, sprostý idiot. Opäť vypustený zápas, bastard. Dúfam, že si za toto zlomíš obidve ruky, sprostá čierna opica,…” nešetril Monfilsa nejaký Markus Buresu.

Zdroj: Instagram – Gael Monfils

“Skonči s tenisom, ničíš tento krásny šport, lúzer,” pridal ďalší rozzúrený fanúšik renos00.

“Si k**evsky neuveriteľný odpad, je to šialené. Ako do prdele môžeš byť profíkom. Podal by som priamo tvojimi ústami,…” napísal ďalší.

Ako to už býva, rozladení sú najviac zrejme tí, ktorí Francúzovi verili a vďaka jeho prehre prišli o nemalé finančné prostriedky. To Monfilsovi nevedia odpustiť a tak francúzsku svetovú deviatku nešetrili a počastovali ho tými najtvrdšími nadávkami. Z nich Gael zverejnil len časť, ale dostal ich poriadnu hromadu.Nie je prvým ani posledným

Monfils nie je prvým hráčom, ktorému sa podobnej negatívnej pozornosti dostalo. S niečím podobným sa už v roku 2019 stretol napríklad aj Rakúšan Dominic Thiem, ktorý svojho času uviedol, že podobné nenávistné komentáre neberie vážne a vyhrážky smrťou dostával aj Kevin Anderson po prehre v úvodnom kole Wimbledonu ešte v roku 2016. Zo žien tvrdú kritiku napríklad pred nedávnom schytala česká tenistka Markéta Vondroušová, ktorú okrem nadávok zlé hlasy obviňovali aj z korupcie.

Tak či onak tenis je športom, kde sa dejú aj prekvapenia a rozhodne by si jeho protagonisti zaslúžili viac úcty a nie stupídne komentáre tvrdo útočiace na ich osobu. Podobné prejavy fanúšikov nemajú v športe ani v spoločnosti svoje miesto.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

19 − 16 =