Home Audio/video Obvinenia z korupcie a nechutné vulgárne nadávky: Česká hviezda opäť rozzúrila fanúšikov!

Obvinenia z korupcie a nechutné vulgárne nadávky: Česká hviezda opäť rozzúrila fanúšikov!

by Majo Malinovský
Markéta Vondroušová

PALERMO – Česká tenisová hviezda a aktuálna svetová osemnástka Markéta Vondroušová je opäť pod paľbou. Tak ako po prehratom dubajskom súboji s Bradyovou, ktorú už mala na lopate, aj teraz za to môže nečakaná prehra, po ktorej ju fanúšikovia absolútne nešetria.


Prechod na antuku jej nevyšiel

Vondroušová, ktorá sa v minulom roku na parížskom Roland Garros senzačne prebojovala až do finále, kde nestačila na Bartyovú, sa zatiaľ na najpomalšom povrchu v tejto sezóne trápi. Po dvojsetových triumfoch nad slovenskou dvojicou Schmiedlová a Kužmová v rámci Pohára priateľstva sa z hardu presunula na antuku a odvtedy to Češke akosi nejde. Hladká prehra s Benčičovou sa dala očakávať, ale dvojsetová porážka zakončená kanárom s iba 19-ročnou Swiatekovou na domácej pôde bola dosť značným sklamaním.V Palerme rolu favoritky nenaplnila

Na prvom oficiálnom súťažnom podujatí v Palerme mala Vondroušová proti sebe opäť iba 19-ročnú súperku, tentokrát zo Slovinska. A aj keď Kaja Juvanová bola veľkou outsiderkou zápasu, česká favoritka sa po suverénnom prvom sete (6:1) nedokázala vrátiť do tempa a ďalšie dva dejstvá získala Slovinka. Okrem pozápasového sklamania sa na jej hlavu okamžite zosypala obrovská vlna kritiky a tiež vulgarizmov.

Video: WTA

Vulgárne nadávky od tipérov a mnohých “fanúšikov”

“Chcem ti len povedať, že si s*urvene retardovaná a fakt najhoršia tenistka na celom svete,” uviedol rozzúrený Vukašin Vućetič a dodal nechutnú poznámku s výzvou na orálny sex.

Zdroj: Instagram – Markéta VondroušováČeskú tenisovú hviezdu nešetril ani nejaký Juan Alonso Andújar, ktorý jej v amoku okamžite prial to najhoršie. “Aká podvodníčka, musíš zomrieť, zomri prosím,” uviedol s narážkou na to akým spôsobom Češka stretnutie prehrala, keď úvodné dejstvo jasne ovládla.

Zdroj: Instagram – Markéta VondroušováKorupcia?

Na možnú korupciu českej hviezdy sa snažil poukázať aj ďalší užívateľ s nickom _roman_kz, ktorý dokonca označil v svojom komentári s podozrením na korupciu aj oficiálny profil WTA: “WTA prosím venujte pozornosť dnešnému korupčnému zápasu medzi Markétou Vondroušovou a Kajou Juvanovou.”

Zdroj: Instagram – Markéta VondroušováĎalšími vulgarizmami na adresu českej tenisovej hviezdy prispel aj Hakim Mgn, ktorý niekoľkokrát zopakoval tie najhrubšie vulgárne nadávky.

Zdroj: Instagram – Markéta Vondroušová“Prosím, nehraj už po tomto opäť tenis, prosím,” zneli ďalšie tvrdé a kritické slová jedného z užívateľov. “Tenis je späť, mafia je späť,” pridal sa ďalší, ktorý taktiež narážal na obrat súperky, ktorý sa mu zjavne nepozdával. “Rakovina tenisu,” pridal sa ku kritike ďalší.

Zdroj: Instagram – Markéta Vondroušová“Ty zapredaná hnusná k*rva. Zhoríš, ty nechutný kus h*vna, zomrieš!” pridal poriadne tvrdé urážky Melchior, ktorý zrejme tiež patril medzi tých, ktorí Češke pred zápasom verili a pripravila ich o výhry. Bývalá svetová štrnástka opäť všetky nadávky zverejnila so slovami “toto mi chýbalo.”

Zdroj: Instagram – Markéta VondroušováNestalo sa jej to po prvýkrát

Nuž, podobný scenár sa neopakuje po prvýkrát. Ako som už v úvode spomínal, už februárová porážka s Američankou Bradyovou poriadne rozzúrila tipérov, ktorí za stavu 6:4, 4:1 absolútne neočakávali obrat a následne to Vondroušovej dali poriadne “vyžrať”. Teraz ich rozzúrila opäť a čoraz viac sa objavujú zlé hlasy o možnej korupcii.

Video: WTA

Zdroj: ts, Instagram – Markéta Vondroušová

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

two × one =