Dávid Hancko, Kristýna Plíšková
Dávid Hancko a Kristýna Plíšková (Foto: Instragram - Dávid Hancko)

FOTO Dávid Hancko a Kristýna Plíšková žiaria šťastím: Slovensko-český párik oznámil novinku

PRAHA – Slovenský futbalista pražskej Sparty Dávid Hancko (23) a dvojča slávnejšej bývalej svetovej jednotky Karolíny – Kristýna Plíšková (29) žiaria šťastím.


Po skoro 18-mesačnom vzťahu sa sympatický párik odhodlal k ďalšiemu posunu, keď slovenský futbalista požiadal svoju partnerku o roku. Plíšková pochopiteľne súhlasila a po zásnubách sa tak rysuje veľká športová svadba.

Hancko v českej lige pôsobí od sezóny 2019/20, kedy sa presunul na hosťovanie z talianskej Fiorentiny do tímu slávneho pražského giganta z Letnej. Po pár mesiacoch v Sparte si našiel o šesť rokov staršiu českú lásku a zdá sa, že je odhodlaný zostať po jej boku až do konca života. „Povedala áno,“ uviedol Hancko k spoločnej foto na sociálnej sieti a párik sa okamžite dočkal množstva gratulácií.Trápenie Plíškovej pokračuje

Hancko sa v tomto roku upísal Sparte dokonca na trvalý prestup a hlavným dôvodom je určite láska k českej tenistke, s ktorou vďaka českému pôsobisku trávi veľké množstvo času. Kristýne sa ale na okruhu WTA aktuálne príliš nedarí. Plíšková síce na Wimbledone prerušila v úvodnom kole proti Sharmovej sedemzápasovú šnúru prehier, ale v tom druhom skončila na rakete Pavljučenkovovej, s ktorou uhrala šesť hier.

Uvidíme, či práve zásnuby so slovenským partnerom nedokážu naštartovať ľavorukú českú tenistku, ktorá svojho času figurovala aj na 35. priečke singlového rebríčka.

Zdroj: ts, Instagram – Dávid Hancko

About Majo Malinovský

Check Also

Rebecca Šramková, W60 Trnava

Slováci v akcii: Pondelok 5. decembra

BRATISLAVA – Dnešný deň bude v akcii 15 slovenských zástupcov. M15 Trnava (15 000 USD, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

twelve + 7 =