Home Najdôležitejšie Cibulková sa už rozhodla: Bude rodiť na luxusnej klinike v Rakúsku

Cibulková sa už rozhodla: Bude rodiť na luxusnej klinike v Rakúsku

by Roderik Pastier

VIEDEŇ – Slovenská extenistka Dominika Cibulková (31) si po dlhom rozhodovaní konečne vybrala miesto svojho pôrodu. Voľba nakoniec padla na luxusnú súkromnú kliniku v Rakúsku. Súdiac podľa fotografií z interiéru pôrodnice, to bola naozaj dobrá voľba!


Pandémia koronavírusu spôsobila našej bývalej slovenskej tenisovej jednotke komplikácie. Rozhodnutie rodiť vo Viedni nevznikalo ľahko. „Dosť dlho to bola pre mňa dilema, ale už je všetko vybavené. Papiere sú prichystané, aby nás nezaskočil nejaký problém. Michal aj ja máme vybavenú výnimku, takže po návrate z pôrodnice na Slovensko bude domáca karanténa,“ vysvetlila v rozhovore Cibulková.

Fanúšikovia bývalej svetovej štvorky vedia, že si rada potrpí na luxuse. Inak tomu nebolo ani pri výbere pôrodnice. Na prvý pohľad totiž klinika pripomína hotel.

Zdroj: privatklinik-doebling.at/ jf

Na synčeka Jakuba nebude pútať pozornosť

Na Jakubkovi nebude vidieť nejaké výrazné farby alebo veľké logá. Na kočíku som sa však vyšantila, ten je značkový,“ priznala Cibulková. Dominika má dokonca vybratú už aj opatrovateľku, ide o bývalú zdravotnú sestru, ktorá jej bude s novonarodeným synčekom pomáhaťZdroj: TS

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

three × five =