Home Najdôležitejšie De Minaur sa postavil na stranu Kyrgiosa: Urobím všetko pre to, aby som ťa ochránil

De Minaur sa postavil na stranu Kyrgiosa: Urobím všetko pre to, aby som ťa ochránil

by Roderik Pastier
Nick Kyrgios a Alex De Minaur

V minulosti bol Nick Kyrgios (25) považovaný za budúcnosť austrálskeho tenisu. V súčasnosti je však situácia diametrálne odlišná, môžeme skonštatovať, že toto “bremeno” prevzal jeho krajan Alex de Minaur (21)


21-ročný mladík je považovaný za veľký talent austrálskeho tenisu. Množstvo tenisových fanúšikov ho porovnáva práve s búrlivákom Kyrgiosom. Niet pochýb, že výkony de Minaura sú dlhšiu dobu kvalitnejšie a vyrovnanejšie. Ak by sme mali urobiť nejakú komparáciu medzi týmito dvomi hráčmi, je pravdepodobne každému jasné, že obaja sú hlavne čo sa týka povahy úplne rozdielni.

Veľkí kamaráti

Napriek neustálemu porovnávaniu zo strany fanúšikov a rôznych tenisových odborníkov, nemožno pochybovať o ich nadštandartných vzťahoch. Ich chémia bola viditeľná predovšetkým na nedávnom ATP Cupe. De Minaur v rozhovore odhalil pozitívnu stránku Kyrgiosa, ktorú média často neuvádzajú.

Čo povedal de Minaur o Kyrgiosovi?

De Minaur v rozhovore priznal, že Kyrgios je úplne odlišný od toho, ako ho novinári opisujú v médiach. Každý tenisový fanúšik vie o jeho excesoch, ale nemožno spochybňovať jeho nesporné tenisové kvality. De Minaur neskrýval skvelý vzťah, ktorý s Nickom má. „Vždy sme mali skvelý vzťah. Nick urobil všetko preto, aby mi pomohol. Sme úplne rozdielni, ale zároveň sa dopĺňame,” poznamenal austrálsky sympaťák.De Minaur o neviditeľnej stránke Kyrgiosa

„Pokiaľ ide o tímové súťaže, nikdy by ste nechceli mať pri sebe nikoho iného ako Kyrgiosa. Vždy bude na vašej strane a pomôže, keď to potrebujete. Toto sú veci, ktoré nevidieť na ihrisku, veci, ktoré sa dejú za “zatvorenými” dverami. Prial by som si, aby nás v týchto situáciach snímali kamery, nech ľudia vidia, aký Nick v skutočnosti je. Je skvelý človek, budem ho chrániť vždy, kedy to bude možné,” úprimne dodal de Minaur.

Zdroj: TS

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

eight − 3 =